BYT

Plotové sloupky od KM PLAST

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document Kromě plastových plotovek vyrábí tuzemská firma KM Plast i plastové plotové sloupky. Ty mají stejné vlastnosti jako celý plastový plot: jsou tedy velice odolné, pohledově velmi oblíbené a jsou bezúdržbové.

 

 

Plotové sloupky jsou vyztuženy kovovým profilem, což zaručuje pevnost a stabilitu takového sloupku, který se upevňuje do betonového základu podobně, jako běžné kovové sloupky. Na sloupek se „navlékne“ plastová-pohledová část sloupku, dále už stačí pouze vložit dilatační pásky a připevnit plastovou koncovku-krytku, která bezpečně ochrání kovový profil před korozí a dalšími nepříznivými vlivy.

          

Sloupky jsou dodávány ve všech délkách – dle přání a požadavků každého zákazníka. Vybírat můžete, stejně jako u celých plastových polí, z pěti základních barevných variant (bílá, borovice, třešeň, dub, ořech), ostatní barvy jsou za příplatek.

Kromě plotových sloupků vyrábí tato česká společnost také kompletní plastové plotovky, předokenní ohrádky nebo ohrazení záhonů jak rovné, tak ohebné.

 

Více informací: www.kmplast.cz

Související příspěvky

Samolepicí tapety vylepší stávající vzhled a zakryjí nedokonalosti

redakce

Sektorové kuchyně a kuchyně na míru od Zadaranabytek.cz

redakce

Eurookna od truhlářské firmy Nenadál stojí za to!

redakce