BYT

Plisé pro váš útulný byt

Plisé je prvkem sluneční a pohledové ochrany, který částečně známe z minulých let. Dnes to ovšem není modrý, žlutý či růžový skládaný papír, který byl vložen mezi rámy dvojitých oken. Plisé je dnes vyráběno z polyesteru v barvách a designech, které jsou schopny uspokojit jakýkoli požadavek na vlastnosti interiéru. Provedení látky umožňuje interiér zastínit, zatemnit a při použití látky s antireflexním potahem dokonce látka odráží sluneční paprsky takovou měrou, že ochrání interiér před přílišným přehříváním. Vzhledem k tomu, že se plisé zpravidla montuje do rámu okna, přímo ke skleněné tabuli okna, pak navíc vytváří izolační vrstvu, která přispívá k významné úspoře energie a chrání interiér před jejím únikem.

Plisé je svým provedením přímo předurčeno k tomu, aby dovedlo zastínit okno jakéhokoli provedení a tvaru. Střešní okno, trojúhelníkové okno, obloukové okno, nebo okno nepravidelných tvarů není pro plisé žádným problémem.

Plisé navíc dovede to, co nedokáže roleta. Při využití techniky napnutého plisé na lankách lze  totiž zastínit libovolně horní část okna, například proti slunečním paprskům, nebo dolní část okna proti zvídavým pohledům, anebo tak, aby bylo zastíněno úplně.

Z nabídky barev a designu látek plisé si vybere skutečně každý, i ten nejnáročnější zákazník a svůj interiér si může vybavit přesně tak, jak cítí svou potřebu.

Tak, jako všechny prvky interiérového vybavení můžete i plisé získat ve standardních rozměrech a barvách. Dnes vám nabízíme plisé s napínacími lanky s dvěma ovládacími kolejničkami v barvě látky bílá a béžová v sériových rozměrech. Pokud si ovšem z této nabídky ze sériové výroby nevyberete, můžete mít plisé, které bude vyrobeno přesně na rozměr a tvar vašeho okna, a pak si můžete vybrat z barevných odstínů, které jsou mnohem bohatší, než omezená nabídka sériové výroby.

Líbí se vám plisé a myslíte si, že to je právě ten typ sluneční ochrany, který odpovídá Vaší představě?  Pak se s důvěrou obraťte na naše www. gardinia.cz.  Zde je tým spolupracovníků, který se na vás těší a který se bude snažit vyhovět Vašemu přání a pomoci Vám radou či doporučením tak, aby se Vaše představa dokonale naplnila..

 

 


www.gardinia.cz


Související příspěvky

Sedací pytle a vaky pro moderní bydlení a zdravé sezení

redakce

Kara senver munst onvase

redakce

Společnost CIUR a.s. slaví 20 let na trhu – 20% sleva na izolaci CLIMATIZER PLUS

redakce