BYT

Osvětlení LED diodami – moderní, výkonné, úsporné

Klasickým žárovkám odzvonilo. Evropská unie nám nutí úsporné žárovky (úsporky), ale i ty už jsou dnes překonané. Současná světelná technika  – to jsou především světelné, neboli LED, diody(LEDky).Jsou moderní, vysoce výkonné a hlavně úsporné…


Co o LEDkách možná nevíte
Zkratka LED pochází z anglického originálu „LightEmittingDoide“, neboli „dioda vyzařující světlo“. Mají široké spektrum použití. Ideální jsou zejména všude tam, kde dochází k častému zapínání a vypínání – na rozdíl od žárovek,  které mohou mnohým rozsvěcením a zhasínáním  snadno shořet (spálit se). LEDky mají extrémně dlouhou životnost – až 100 000 hodin (zářivka má 12 000 hodin, žárovka 2000 hodin).
Ale tou hlavní výhodou je jejich účinnost.  Žárovku 100Wnahradí pro odpovídající světelný výkon LEDka 10W, která má tím pádem mnohonásobně nižší spotřebu proudu.  LEDka je produkt budoucnosti, díky kterému můžete ušetřit několik korun za hodinu, tisíce korun měsíčně a až desetitisíce korun ročně na spotřebě elektrické energie.

Kompletní řešení LED osvětlení
Pro maximalizaci úspory je ideální rozhodnout se pro kompletní řešení LED osvětlení. Doporučujeme společnost LEDys – která se zabývá LED osvětlením a doplňující LED technologií. Její hlavní činností je kompletní řešení LED osvětlení od návrhu přes projekty až po realizaci, ať se jedná o nové instalace, nebo náhradu již zastaralých a neefektivních zdrojů s drahými provozními náklady.

Nakupujte u odborníků
Firma LEDys nabízí zhotovení analýzy vašich prostor – libovolně velkých. Je jedno, zda se jedná o výrobní halu, provozovnu, sklad, garáž, rodinný dům, veřejný prostor, ulici, čtvrť, město… A následně navrhne řešení vedoucí k úspoře nákladů. Tuto analýzu, výpočet a návrh řešení vyhotoví zdarma.

Kompletní návrhy a realizace LED osvětlení od LEDysu znamená:
Vypracování kompletního projektu osvětlení výrobních a pracovních prostor dle ČSN a EU
Výměnu klasických světelných zdrojů (neon, zářivky, žárovky) za LED technologie
Poradenskou činnost v oblasti LED osvětlení
Výpočty návratu investic a úspory el. Energie
Kompletní řešení projektů rodinných domů, firem a komerčních prostor
LED reklamu, LED výkonové osvětlení památek, LED NEON
Plnohodnotné nahrazování NEON zářivek za LED
LED osvětlení městských mobiliářů

Realizované projekty  odLEDYsu mají 60-ti měsíční záruku.

Sortiment pro zákazníka
Nabídka LEDYsu je velmi široká. Najdete v ní  průmyslová LED svítidla,  LED neon,  LED moduly,  LED světlomety, LED profily,  LED pásky,  nerezová LED světla,  LED zdroje,  RGB technologie, LED lampy, LED thermal design a též veškeré příslušenství , jako například stmívače, časovače, řídící jednotky, dálkové ovladače a další.

Laikovi tyto produkty asi příliš neřeknou, ale stačí se podívat do nabídkového katalogu společnosti  – aje vidět, že nabídka je to opravdu velice rozsáhlá.Společnost též provozuje velkoobchod a maloobchod s LED komponenty. A protože realizuje případy osvětlení na míru, má také specializovanou zakázkovou výrobu.  Mátudížkomponenty pro každé řešení.

Reference
Společnost LEDys se má čím pochlubit.  Z těch nejzajímavějších realizací můžeme vybrat například  zakázku pro pražské Cinema city – IMAX. Zde byla provedena výměna stávajících neonových trubic za výkonové LED osvětlení a velkoplošné podsvícení polepeného skla u vstupu do kina IMAX. Celková plocha – cca 80m2. Tato výměna zaručuje klientovi 5x nižší spotřebu el. energie a 4 – 5 let bezúdržbového chodu.  V Cafe baru FLIRT to byla instalace dekorativního interiérového LED osvětlení – pro ladění atmosféry v baru byla použita RGB technologie s možností nastavení barev.
A v neposlední řadě jsou to též nové recepce společností GE international&GE capitalrealestate, kde šlo o návrh a kompletní realizaci včetně mobiliáře hlavní recepce. Zde bylo použitoprosvicování mléčného skla s logem pomocí výkonových RGB LED.

 

Související příspěvky

Jak si v bazénu udržovat křišťálově čistou vodu

redakce

Dřevostavby Moravia Wood Trading, s.r.o.

redakce

Litinové radiátory inspirované retro stylem stojí za pozornost!

redakce