BYT

Odpadkové koše Hailo! Ideální volba nejen do domácností

Prakticky žádný objekt se v současnosti neobejde bez odpadkového koše. Ty najdeme v domácnostech, ve firmách, ve školách i školkách, v nákupních centrech i u památek. Ačkoliv se správný výběr odpadkového koše může zdát, jako zbytečný, opak je pravdou. Odpadkové koše mají také svůj podíl na fungování celé domácnosti i ostatních prostor a také na jejich design. Na to je třeba při výběru myslet. V dnešním článku se detailněji zaměříme na odpadkové koše značky Hailo, které se hodí skvěle do domácností, ale i do ostatních prostor.

 

Proč koše Hailo?

A proč se zaměříme zejména na odpadkové koše značky Hailo? Protože právě tato značka patří mezi nejuznávanější druhy odpadkových košů na našem trhu a to z hned z několika základních důvodů. Jedná se o koše německé výroby, které jsou vždy vyrobeny z kvalitních materiálů a za pomoci moderních technologií. Díky tomu mají velmi dlouhou životnost a také odolnost proti opotřebení. Koše jsou vyvíjeny podle aktuálních trendů moderního bydlení, takže se nestanou trnem v oku dané místnosti, ale designové ji podpoří. Při vývoji i výrobě je kladen velký důraz na detaily. Hailo navíc nabízí hned několik kategorií odpadkových košů.

20131030_102505

Jaké jsou kategorie?

  • První kategorií jsou nášlapné koše, nejvyhledávanější druh odpadkových košů do domácností a firem. Tyto koše mají jednoduchý způsob otevírání pomocí sešlápnutí spodního pedálu, kdy se otevře víko. Vyhazování odpadu je tak naprosto hygienické. Kvalitní nerezové materiály zajišťují odolnost a dlouhou životnost košů. Převrácení víka zabraňuje elegantní zarážka. Mezi designové nejuznávanější modely se v této kategorii řadí Hailo koše Topdesign v jedenácti variantách barevného provedení.
  • Druhou kategorií jsou koše na třídění odpadu. Třídění odpadu je v dnešní době velmi ožehavé téma a ročně přibude několik stovek domácností, které se rozhodnou třídit odpad. A právě pro tyto domácnosti jsou koše Hailo ideální variantou. Opět se jedná o koše s nášlapným systémem otevírání a se dvěma nebo třemi komorami na odpad. Koše na tříděný odpad Hailo se skvěle hodí i do škol a školek, kde se děti mohou už od útlého věku učit třídit odpad.
  • Třetí kategorií jsou kosmetické koše. Jedná se o odpadkové koše menších rozměrů, především určené na toalety a koupelny. Základním materiálem je opět nerez, u některých modelů v kombinaci s plastem. Otevírání je možné volit opět nášlapné nebo s kyvným víkem.
  • Čtvrtou kategorii tvoří Hailo koše Big Box. Už podle názvu odvodíte, že se jedná o pravý opak kosmetických košů, tedy o koše velkoobjemové. I tato kategorie nabízí velké množství produktů. Je možné vybírat koše mnoha variant objemu v kulatém nebo hranatém provedení. Víko může být vyklápěcí, pevné s částečným otvorem nebo žádné.

Související příspěvky

Společnost Wienerberger představí dům budoucnosti

redakce

Xari maron mako

redakce

Konec roztočů v Čechách

redakce