BYT

… od projektu k domu na klíč

Společnost nabízí  ve spolupráci s vlastním projekčním atelierem A-styl projekty a realizace nízkoenergetických a pasivních domů podle vlastních i dodaných projektů. Pro stavbu svých realizací využívá několik technologií dle výběru klienta, a to od zdiva Sendwix přes Ytong až po dřevokonstrukce v několika konstrukčních systémech, vždy však s důrazem na nízkoenergetická řešení.

 

 

Součástí nabídky jsou náhledy katalogů A-styl, DEKhome a od letošního roku i nová kolekce domů FutureHouse dodávané jak v systému opláštěné dřevokonstrukce „2by4„, panelovou výstavbou fy EDE a od letošního roku nově i celomasivní dřevostavbu Huttemann.

Služba pro klienty začíná vytvořením studie domu a její případná úprava podle přání klienta, ať v půdorysném řešení nebo celkovému vnějšímu vzhledu. Každý nový dům se tak stává originálem. Proto vnitřně nehovoříme o typových domech, spíše klientovi předložit nápad, myšlenku, a vytvořit dům jen pro něj…

Následný servis při přípravě stavby je považován jako standard a je celý postaven hlavně na komunikaci s klientem…

Tak vznikla i celá řada domů, jejichž realizace najdete opravdu skoro po celé republice a počet přesahuje sedmdesát … od Mostu přes Jablonec nad Nisou až po jižní Moravu …office:
Bieblova 1110/1B, Hradec Králové 3 (500 03)
tel./fax: +420 495 482 535
mobil: +420 725 862 483
e-mail: standa@a-dum.cz
725 862 483

Související příspěvky

Hledáte kvalitní matrace? Pak sáhněte po matracích CUREM!

redakce

Výhody PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX Plus

redakce

Markýzy Rolrols doplní váš balkon, terasu i výlohu

redakce