BYT

Nový web pro zájemce o krby a kamna

Kamnářství TEMR je letos již dvanáctým rokem spolehlivým a ověřeným dodavatelem tradičních i moderních interiérových topidel na dřevo – pokojových krbů i kachlových kamen a pecí. V roce 2001 se společnost rozhodla, jako jedna z vůbec prvních v oboru, investovat do profesionálně zpracovaných internetových stránek.

Po devíti letech, kdy zde zájemci o krby a kamna nacházeli aktuální a zajímavé informace o trendech v zakázkové stavbě krbů a kamen, se jednatel firmy p. Jan Temr, držitel titulu Živnostník roku 2009 pro Středočeský kraj, rozhodl pro radikální změnu.

{phocagallery view=category|categoryid=47|limitstart=0|limitcount=0}

Z původní domény www.kamnari.cz se stránky přesunuly na novou doménu www.temr.cz, která se tak stala centrálním bodem dnes už široké nabídky firmy. Kromě zakázkové stavby topidel totiž společnost TEMR-HOŘÁK nabízí i vlastní vývoj a výrobu kamnářských výrobků – litinových výměníků a špičkových kamnových vložek značky BURNET, které slaví stále větší úspěch i v zahraničí. Nové stránky jsou přehlednější i obsažnější zároveň. Naleznete zde jednoduchý přehled o nabídce výhradně kvalitních materiálů a spotřebičů určených pro stavbu krbů a kachlových kamen. V aktualitách se dozvíte o čerstvých akčních nabídkách jednotlivých výrobců a dovozců, ve fotogalerii si zase můžete udělat přesnou představu o možnostech řemesla v rukách profesionálů i o kvalitě nabízených služeb, které obsahují mimo jiné i odborné poradenství a návrhy ve 3D vlastním interiérovým architektem.

AKTUÁLNĚ: Web www.temr.cz získal titul „WEB ROKU 2010“ v soutěži pořádané firmou Mediatel  a to v kategorii „kamnářství“. GRATULUJEME!

 

 


 

www.temr.cz

 


Související příspěvky

Nechte se okouzlit s EsParadis

redakce

Hledáte kvalitní matrace? Pak sáhněte po matracích CUREM!

redakce

Jak postupovat při výběru nového bydlení v Praze?

redakce