BYT

Nový dům? RYKOS s.r.o. je správná volba

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud právě přemýšlíte o stavbě rodinného domu, měla by vás zajímat nabídka společnosti RYKOS s.r.o., která v oboru stavby funkčních rodinných domů působí již řadu let a pro všechny nyní připravila zajímavou nabídku.

 

Kvalita je u RYKOS s.r.o., na prvním místě

Společnost RYKOS s.r.o. je největší regionální výrobce nízkoenergetických dřevostaveb, zahradního nábytku a dřevěných doplňků. V jejich nabídce najdete hned několik typových rodinných domků, které vás potěší svou funkčností ale i dobrou cenou. RYKOS vyrábí dřevostavby výhradně z kvalitních surovin v nejjakostnějším řemeslném zpracování a montáži. Působí po celé České republice!

Bungalov jako příjemné řešení

V nabídce společnosti najdete například dřevostavbu v provedení bungalov o velikosti 4KK s obytnou plochou 92 m2. Na vaše přání lze ale rozměry i uspořádání upravit. Bungalov je ideální volbou pro rodiny s dětmi i starší páry, představuje totiž komfortní bydlení.

Funkční konstrukce

Nabízený bungalov má obvodové stěny, které tvoří rámová konstrukce o profilu materiálu 50 x 170 mm, které jsou z vnější strany opatřeny 50 mm polystyrenu se štukovou omítkou. Stěny mají samozřejmě i venkovní opláštění, na kterém je umístěna polystyrénová izolace – ta je z desek rigidur nebo OSB. Krov stavby tvoří masivní trámy, střecha má impregnované bednění z OSB desek, na kterých je krytina asfaltový šindel. Pro telený komfort je střecha zaizolována v půdním prostoru minerální vatou. I podlaha je tepelně izolovaná – tvoří ji hranolky, které jsou položeny na základové desce a na těch je připevněna OSB deska. Finální podlaha může být dřevěná z palubových prken nebo plovoucí. Vše záleží na vás. V ceně domu jsou také elektroinstalace vodoinstalace a topení. Vytápění může být elektřina, plyn nebo pevná paliva. Vše opět záleží na vás.

Bydlete chytře. Kompletní nabídku společnosti RYKOS s.r.o. najdete na www.rykos.cz.

Související příspěvky

Bydlení Na Kopečku – to rozhodně neznamená být odříznutý od civilizace!

redakce

Rezidence Mostecká 21 spojuje luxus a historii

redakce

Předvánoční čištění koberců bude hračka!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.