BYT

Nový dům? RYKOS s.r.o. je správná volba

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud právě přemýšlíte o stavbě rodinného domu, měla by vás zajímat nabídka společnosti RYKOS s.r.o., která v oboru stavby funkčních rodinných domů působí již řadu let a pro všechny nyní připravila zajímavou nabídku.

 

Kvalita je u RYKOS s.r.o., na prvním místě

Společnost RYKOS s.r.o. je největší regionální výrobce nízkoenergetických dřevostaveb, zahradního nábytku a dřevěných doplňků. V jejich nabídce najdete hned několik typových rodinných domků, které vás potěší svou funkčností ale i dobrou cenou. RYKOS vyrábí dřevostavby výhradně z kvalitních surovin v nejjakostnějším řemeslném zpracování a montáži. Působí po celé České republice!

Bungalov jako příjemné řešení

V nabídce společnosti najdete například dřevostavbu v provedení bungalov o velikosti 4KK s obytnou plochou 92 m2. Na vaše přání lze ale rozměry i uspořádání upravit. Bungalov je ideální volbou pro rodiny s dětmi i starší páry, představuje totiž komfortní bydlení.

Funkční konstrukce

Nabízený bungalov má obvodové stěny, které tvoří rámová konstrukce o profilu materiálu 50 x 170 mm, které jsou z vnější strany opatřeny 50 mm polystyrenu se štukovou omítkou. Stěny mají samozřejmě i venkovní opláštění, na kterém je umístěna polystyrénová izolace – ta je z desek rigidur nebo OSB. Krov stavby tvoří masivní trámy, střecha má impregnované bednění z OSB desek, na kterých je krytina asfaltový šindel. Pro telený komfort je střecha zaizolována v půdním prostoru minerální vatou. I podlaha je tepelně izolovaná – tvoří ji hranolky, které jsou položeny na základové desce a na těch je připevněna OSB deska. Finální podlaha může být dřevěná z palubových prken nebo plovoucí. Vše záleží na vás. V ceně domu jsou také elektroinstalace vodoinstalace a topení. Vytápění může být elektřina, plyn nebo pevná paliva. Vše opět záleží na vás.

Bydlete chytře. Kompletní nabídku společnosti RYKOS s.r.o. najdete na www.rykos.cz.

Související příspěvky

Samočisticí schopnost nano impregnačního nátěru oken

redakce

Novinky z italského světa designu pohovek Natuzzi Editions

redakce

Fenomén sauna

redakce