BYT

Novostavby v Praze mnohdy zapomínají na energetickou náročnost budov

Na výstavbu novostaveb v Praze se v současnosti soustředí hned několik developerských společností. Hlavními parametry je pro ně správně zvolená klidná lokalita s dobrou občanskou dostupností a výstavba podle moderních architektonických trendů. Mnohdy ale developerské společnosti zapomínají na energetickou stránku výstavby. Nové bydlení by mělo také šetřit výdaje za vytápění.

 

Konhefr, stavby a interiéry, s.r.o. na energetickou náročnost novostaveb nezapomíná

Developerská společnost Konhefr nezapomíná ani na důležitost pro nízkoenergetické bydlení v moderní architektuře. Novostavby od této společnosti v Praze a okolí mají kromě skvělé lokality a modernímu vzhledu také vynikající parametry energetické náročnosti. Objekty této společnosti se mohou pyšnit průkazem energetické náročnosti budov třídy A. Podmínky k získání energetické náročnosti budov této třídy můžete nalézt zde.

 

Projekty k okamžitému nastěhování

Společnost Konhefr se může pyšnit hned několika projekty. Některé mjiž byly vystavěny a jsou tedy připraveny k okamžitému nastěhování všem zájemcům o moderní a nízkoenergetické bydlení. Mezi byty Konhefr k okamžitému nastěhování se řadí například projekty Krásné Počernice nebo Na Kopečku. Oba projekty jsou v poklidných částech prahy 9 a tvoří je několik různých bytových jednotek a budov. Součástí projektu Krásné Počernice je také rodinný dům 5+kk.

 

Další projekty jsou ve fázi výstavby

Developerská společnost Konhefr stále navrhuje a staví novostavby po celém území hlavního města. Ve fázi výstavby je nyní také projekt s názvem Rezidence Klánovice. Tento projekt je zasazen do velmi atraktivní příměstské lokality u hlavního města a je tvořen budovou se třemi nadzemními podlažími. V architektuře této stavby se snoubí elegance prvorepublikového stylu výstavby společně s moderní architekturou. Interiér budovy tvoří množství nadstandardních bytových jednotek v různých dispozicích i velikostech.

Kompletní informace o projektech společnosti Konhefr najdete na www.bytykonhefr.cz.

Související příspěvky

Výhody točitého schodiště od společnosti Equipe

redakce

Celodřevěný konstrukční systém pro pasivní domy

redakce

Zdražování hypoték se zastavilo, zájem klesá. Byty nemá pomalu kdo kupovat

redakce