BYT

Novostavby v Praze mnohdy zapomínají na energetickou náročnost budov

Na výstavbu novostaveb v Praze se v současnosti soustředí hned několik developerských společností. Hlavními parametry je pro ně správně zvolená klidná lokalita s dobrou občanskou dostupností a výstavba podle moderních architektonických trendů. Mnohdy ale developerské společnosti zapomínají na energetickou stránku výstavby. Nové bydlení by mělo také šetřit výdaje za vytápění.

 

Konhefr, stavby a interiéry, s.r.o. na energetickou náročnost novostaveb nezapomíná

Developerská společnost Konhefr nezapomíná ani na důležitost pro nízkoenergetické bydlení v moderní architektuře. Novostavby od této společnosti v Praze a okolí mají kromě skvělé lokality a modernímu vzhledu také vynikající parametry energetické náročnosti. Objekty této společnosti se mohou pyšnit průkazem energetické náročnosti budov třídy A. Podmínky k získání energetické náročnosti budov této třídy můžete nalézt zde.

 

Projekty k okamžitému nastěhování

Společnost Konhefr se může pyšnit hned několika projekty. Některé mjiž byly vystavěny a jsou tedy připraveny k okamžitému nastěhování všem zájemcům o moderní a nízkoenergetické bydlení. Mezi byty Konhefr k okamžitému nastěhování se řadí například projekty Krásné Počernice nebo Na Kopečku. Oba projekty jsou v poklidných částech prahy 9 a tvoří je několik různých bytových jednotek a budov. Součástí projektu Krásné Počernice je také rodinný dům 5+kk.

 

Další projekty jsou ve fázi výstavby

Developerská společnost Konhefr stále navrhuje a staví novostavby po celém území hlavního města. Ve fázi výstavby je nyní také projekt s názvem Rezidence Klánovice. Tento projekt je zasazen do velmi atraktivní příměstské lokality u hlavního města a je tvořen budovou se třemi nadzemními podlažími. V architektuře této stavby se snoubí elegance prvorepublikového stylu výstavby společně s moderní architekturou. Interiér budovy tvoří množství nadstandardních bytových jednotek v různých dispozicích i velikostech.

Kompletní informace o projektech společnosti Konhefr najdete na www.bytykonhefr.cz.

Související příspěvky

Povrch dveří volte dle provozu domácnosti

redakce

Jak postupovat při výběru nového bydlení v Praze?

redakce

Nejčastěji volené typy schodišť

redakce