BYT DŮM

Novinka v produkci Fatry – kolekce vinylových podlah Thermofix

Stojíte v nově vystavěném domě, ze kterého je cítit dosychající omítka pod čerstvým nátěrem bílé barvy? Nebo naopak hledíte na pozvolna dosluhující podlahovou krytinu, která si žádá okamžitou výměnu. Již dávno nesplňuje své původní funkce a namísto pěkného estetického vzhledu celému prostoru spíše ubližuje. Ať už je vaše situace jakákoliv, jedno mají všechny rekonstrukce, renovace nebo zařizování společného – vždy se musí začít od podlahy! Pokud hledáte cenově dostupné řešení s ohledem na kvalitu, životnost materiálu a moderní vzhled podlah, nechte se inspirovat novou kolekcí vinylových dílců Thermofix 2015 – 2017 a pohrajte si s myšlenkou jejich nákupu.

Proč právě podlahu z Fatry

Vinylové podlahy od českého výrobce, společnosti Fatra, jsou odolné jak k vlhkému prostředí, tak proti poškrábání. Vyznačují se snadnou údržbou a vysokou odolností k opotřebení. Z široké nabídky vzorů si vybere opravdu každý. K výběru je celkem 52 dekorů v imitaci dřeva, kamene a nově také koberců. I díky tomu o mnoho jednodušeji sladíte novou podlahu s již vytvořeným designem interiérového konceptu.

10137-1_dub_caramel

Budoucnost podlah je vinyl

Společnost Fatra při výrobě vinylových podlah Thermofix klade důraz nejen na kvalitu, ale také na stránku zdravotní. Při výrobě podlah jsou totiž používány receptury, které neobsahují ftalátová změkčovadla. Díky vylepšenému vrásnění dezénu jsou podlahy k nerozeznání od pravé přírody. Na první pohled i dotek není šance poznat, co je vinyl a co dřevo či kámen.

Thermofix je díky své konstrukci natolik odolný, že je vhodný nejen do domácností, či kanceláří ale také do hal s lehkou výrobou.

Všechny dekory, nový katalog a více informací najdete na webových stránkách www.fatrafloor.cz

10140-1 Borovice_web

Související příspěvky

Široké možnosti využití tahokovů

redakce

Výhody a nevýhody LED televize

redakce

Náklady na vytápění se rázem snížily o 30 %

redakce