BYT

Nové moderní bydlení v Praze – objevte Zahrady Opatov!

Untitled document

Hledáte bydlení v Praze? Nechcete se spokojit jen tak s něčím, ale chcete, aby váš nový byt měl styl a šmrnc? Pokud ano, potom by vás měly extrémně zajímat právě Zahrady Opatov. Jedná se totiž o zcela nové moderní byty, které nabídnou plno zajímavých bonusů.

Super dispozice jako samozřejmost

Zahrady Opatov jsou projektem renomované společnosti Sekyra Group. Společnost pro vás připravila hned několik moderních bytů, které nabízejí velmi komfortní bydlení v lokalitě Praha 4. Projekt je nyní ve fázi realizace, ale protože poptávka po bytech stoupá, je možné si nový byt koupit již dnes a rozhodně se nevyplatí na nic čekat. V nabídce jsou atraktivní nové byty Praha 4 o dispozicích 1+kk až 5+kk. Byty jsou ideální pro mladé i starší páry ale také pro rodiny s dětmi.

Příjemné prostředí zaručeno

Každého obyvatele Zahrady Opatov potom jistě potěší i velmi příjemné prostředí. Zahrady Opatov totiž budou tvořit tři obdélníková křídla obklopená příjemnou zelení, řadou relaxačních a odpočinkových zón a doplněna budou také o lavičky a dětská hřiště. Zkrátka dokonalé místo pro spokojené bydlení. Potěší vás také snadná dostupnost a kompletní občanská vybavenost. Pokud chcete bydlet v Praze a své bydlení milovat – je pro vás byt v Zahrady Opatov ideální volbou.

Jednejte ještě dnes. Kompletní informace najdete na www.zahrady-opatov.cz

Související příspěvky

Vybíráme krbovou vložku – na co si dát pozor?

redakce

Garážová vrata HÖRMANN – optimální řešení pro vaši garáž

redakce

Předejděte opravě mobilních klimatizací pravidelným servisem přístroje

redakce