BYT

Nové byty za výhodné ceny v atraktivních pražských lokalitách

Toužíte po atraktivním bydlení v Praze, které bude splňovat veškeré požadavky moderní architektury? Hledáte maximální komfort žádaných pražských lokalit společně s architektonickým provedením stavby? Naštěstí v Praze je takových projektů velké množství a každý zájemce o moderní bydlení si zde dokáže vybrat ten správný. A ani komfortní bydlení nemusí být drahé. Jak vypadají v Praze nové byty za výhodné ceny.

Představíme si projekty od jednoho z největších developerů

V současné době se na výstavbu developerských projektů na území našeho hlavního města specializuje hned několik různých developerských společností. Každá developerská společnost se snaží o získání atraktivních lokalita pro výstavbu a také o to, aby výsledný projekt byl dílem moderní architektury s osobitým architektonickým pojetím. Rozdíly mezi zkušenostmi jednotlivých společností mohou být obrovské. V oblasti bydlení, kdy vyžadujeme maximální komfort po několik desítek let, je rozhodně lepší vsadit na kvalitního a spolehlivého developera. Jedním z nejzkušenějších developerů se zaměřením na nové byty v Praze je Geosan Development. A právě od této společnosti si představíme 2 nové projekty.

 117

Liberty Building na Praze 4 – Nusle

Mezi nejzdařilejší výstavby společnosti Geosan Development se řadí také aktuální projekt Liberty Building umístěný na Praze 4 – Nusle. Tato část širšího centra Prahy nabízí bydlení v klidném prostředí s množstvím zeleně, přitom velmi blízko do centra.  Tento projekt je složen ze dvou budov. První budova je novostavba, druhá je původní, jen detailně zrekonstruovaná. V obou stavbách lze vybírat z bytů všech kategorií v moderním stylu.

Raději dále od centra? Například Praha 10 a projekt Kaskády u Botiče

Jestliže raději vyhledáváte bydlení dále od centra v klidnějších lokalitách s rychlou dostupností do střed Prahy i z Prahy ven, i v tomto případě má Geosan Development co nabídnout. Mezi nejžádanější projekty můžeme zařadit Kaskády u Botiče na Praze 10. Projekt nabízí luxusní byty všech dispozic pro náročné uživatele. Samozřejmostí jsou podzemní garáže nebo prostorné terasy. O tento projekt  byl tak vysoký zájem, že jednotlivé bytové jednotky jsou již beznad
ějně vyprodané.

Související příspěvky

Výhody točitého schodiště od společnosti Equipe

redakce

Moderní bydlení v Praze pro rodiny s dětmi

redakce

Jak vybrat správný projekt k bydlení v Praze? Nejprve je třeba najít kompletní nabídku!

redakce