BYT

Nové bydlení v Praze nebo blízkém okolí? V současnosti žádný problém!

Stále více obyvatel naší republiky touží po elegantním a stylovém bydlení v hlavním městě nebo jeho přilehlých oblastech. Důvody mohou být různé. Například máte v Praze zaměstnání a nechcete dlouhé hodiny trávit dojížděním nebo jen milujete velkoměstský život a chcete mu být co možná nejblíže. Jisté je ale jedno. Ať už toužíte po novém bydlení v Praze a okolí z jakéhokoliv důvodu, v současnosti máte opravdu na výběr. Nabídka bydlení v našem hlavním městě je větší než kdy dříve.

Rodiny s dětmi nejčastěji v rodinném domě blízko Prahy

Větší rodiny s malými dětmi ve většině případů nevyhledávají bydlení v bytových domech co nejblíže centru, ale naopak v rodinných domcích v klidných lokalitách. Lokality ani nemusí být přímo v Praze, ale třeba v jejím blízkém okolí. Důležitá je klidná oblast, ze které bude dobrá dopravní dostupnost do centra měst a také to, aby lokalita disponovala kompletní občanskou vybaveností. Naštěstí je v současné době na každé světové straně hlavního města široká nabídka novostaveb v Praze a okolí. Stačí si jen vybrat.

 5048

Milujete Vltavu? I pro vás je projekt jako stvořený!

Milujete proudění vody a klid, který přináší pohled na Vltavu? Často se při svých výletech Prahou kocháte uklidňujícím pohledem na nejdelší řeku tekoucí na českém území. v tom případě si tento pohled můžete dopřávat třeba každý den.  Praze totiž roste novostavba u Vltavy DOCK Rezidence. Tento rezidenční projekt disponuje velkým množstvím volných bytových jednotek v různých dispozicích od menších 1+kk a 2+kk až po rozlehlé 5+kk s užitnou vnitřní plochou 185,8m2 a plochou terasy o velikosti 30m2.

Ani centrum ani mimo město? Oblíbená je městská část Praha 8!

Nemáte zájem ani o bydlení přímo v centru, ale ne druhou stranu nechcete být ani mimo hlavní město. V takovém případě nejspíše hledáte klidnou lokalitu v Praze, která bude poblíž centra, ale bude disponovat velkým množstvím zeleně a relaxačních zón. I takové lokality se v Praze dají najít a patří mezi ně například Praha 8. I zde se dají najít nové developerské projekty pro bydlení, například rezidenční bydlení na Praze 8.

5059

Související příspěvky

Designové linie značky Concept ukazují koncepční řešení kuchyně

redakce

Mari tunos cafer

redakce

Bytová show 2010

redakce