BYT

Nová tvář vašeho bydlení má jméno OVERFACE

Untitled document

Společnost Trachea – specialista na moderní bydlení – vyhlašuje konec nudného bydlení. Do světa interiérů totiž přináší novinku OVERFACE, která dokáže změnit vaše pokoje k nepoznání…

Jedinečný systém digitálního potisku

Trachea se specializuje na výrobu a prodej speciálních nábytkových dvířek. Na konci minulého roku svou činnost rozšířila o systém digitálního potisku. Inovativní krok se vyplatil a nyní proto může Trachea představit novu řadu nábytkových dvířek s netradičním a moderním designem Overface.

Můžete mít cokoliv

Díky digitálnímu potisku je totiž možné na všechna nábytková dvířka v celém interiéru přenést jakýkoliv motiv.Dvířka tak mohou zdobit například i vámi dodané fotografie a navržené motivy. Vybrat si ale můžete i z atraktivních motivů v připravené galerii. Vše je dovoleno. Doma tak můžete mít rychle a za super cenu jedinečný doplněk, který bude těšit vaše oči.

       

Hodí se kamkoliv

Systém digitálního potisku nábytkových dvířek lze použít téměř kdekoliv. Lze ho použít na bílé laminované desky a MDF desky. Potisknout je možé dokonce i celou kuchyňskou linku. Běžná velikost potisku je 2×3 metry. Potisknout lze ale i větší plochy, a to přesným napojováním motivů na jednotlivých dílech dávající dohromady jeden celek. Trachea provádí tisk vašich motivů přímo na povrch dvířek, takže máte záruku stálosti a odolnosti dvířek proti běžnému mechanickému poškození.

Dejte interiéru jedinečný vzhled. Více informací najdete na www.trachea.cz a www.overface.cz .

Společnost Trachea najdete také na http://www.facebook.com/trachea , kde se můžete živě zapojit do komunikace přímo s firmou nebo se účastnit nejrůznějších soutěží, které pro vás Trachea neustále připravuje!

Související příspěvky

Designové linie značky Concept ukazují koncepční řešení kuchyně

redakce

Úpravny pitné vody – FreshWater

redakce

Vybíráte novou sedačku? Buďte nároční a vyžadujte kvalitu

redakce