BYT

Nová tvář radiátorů

Untitled document

Trápí vás vzhled vašeho starého topení? Chcete své staré radiátory vyměnit za moderní a výkonné modely? Potom by vás měla zajímat nabídka nástěnných konvektorů Licon OK…


Žádná zbytečná energie

Nástěnné konvektory Licon OK jsou běžné nástěnné radiátory s dlouhou historií, používané nejen v domácnostech ale i ve veřejných a průmyslových prostorech. Předností nástěnných konvektorů je jejich moderní design. Místo starých obrovských a oprýskaných radiátorů jsou ty od Licon podstatně menší a na pohled krásnější. Další výhodou konvektorů Licon je jejich hospodárnost. Vzhledem k unikátnímu řešení použitého výměníku tepla dosahují vyšších výkonů i při malých rozměrech tělesa. V této konstrukci je obsaženo menší množství vody, které ale stačí na vyhřátí celé místnosti a zároveň šetří výdaje. Povrch tělesa přitom dosahuje maximální teploty 40°C, která zabraňuje popálení i při delším kontaktu s pokožkou.

  

Velký výběr doplňků

Nástěnné konvektory Licon se standardně dodávají s oplechováním v bílé barvě. V případě zakázky na větší množství je možné zvolit jiný odstín ze stupnice RAL. V nabídce je od roku 2010 také celonerezové provedení, které je obzvláště atraktivní. Každý konvektor obsahuje sadu na montáž a návod. Montáž tělesa hravě zvládnete sami pokud máte potřebné nářadí.

Více informací a kompletní nabídku konvektorů najdete na www.licon.cz.

Související příspěvky

Jak zpestřit design interiéru jednoduše a za pár korun? Vyzkoušejte samolepky na zeď!

redakce

Pevnost a kvalita profilu je pro nová okna velmi důležitým faktorem!

redakce

Cotto – pizza mezi keramikou

redakce