BYT

Nová rezidence MiDO Harfa, to je harmonie města a klidu

Hledáte moderní a klidné bydlení v Praze? Pak je pro vás ideální rezidence MiDO Harfa od developera Metrostav Development. Tato architektonicky unikátní novostavba nabízí 150 bytů s pestrostí dispozic a velkorysým prostorovým řešením.

Bydlení v soukromí s výhledem do zeleně

Byty v MiDO Harfa jsou navrženy do vnitrobloku, čímž je zaručeno maximální soukromí a ochrana před ruchem okolního světa. Můžete si vybrat byt od 1+kk až po mezonetové 4+kk se střešní terasou a výhledem do klidného zeleného vnitrobloku. Ke každému bytu náleží sklepní kóje a možnost zakoupení parkovacího stání.

Snadný výběr bytu online

Výběr bytu je v MiDO Harfa hračkou. Pomocí interaktivního formuláře na webové stránce midoharfa.cz si můžete jednoduše prohlédnout rozložení bytů na jednotlivých patrech, jejich orientaci a velikost. Na jeden klik tak získáte všechny potřebné informace pro případnou rezervaci.

Financování s Hyposervis Consulting

Jednopokojový byt lze pořídit od 5,2 milionu korun. S financováním vám pomůže zvýhodněná hypotéka od Hyposervis Consulting. Z vlastních zdrojů stačí uhradit 20% celkové ceny. Dalších 70% ceny zaplatíte formou hypotéky po podání žádosti o kolaudaci bytového domu a zbylých 10% při podpisu kupní smlouvy. Hypotéku můžete uzavřít v období roku 2024, kdy se očekává postupné snižování úrokových sazeb. Ušetřit tak můžete až desítky tisíc korun.

Bydlení snů v MiDO Harfa

Rezidence MiDO Harfa nabízí ideální kombinaci moderního bydlení v klidné lokalitě a dostupnosti veškeré občanské vybavenosti. Díky unikátnímu architektonickému konceptu a široké nabídce bytů si tu každý najde svůj vysněný domov.

Zaujal vás tento projekt?

Více informací o rezidenci MiDO Harfa naleznete na webové stránce midoharfa.cz. Kontaktujte developera Metrostav Development a domluvte si prohlídku vzorového bytu.

Neváhejte a splňte si svůj sen o bydlení v MiDO Harfa!

Související příspěvky

Svítidla tvoří interiér! Představujeme ty nejzajímavější designové kousky

redakce

PR Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s. r. o.

redakce

Bydlení Na Kopečku – to rozhodně neznamená být odříznutý od civilizace!

redakce