BYT

Netradiční dárek pod stromeček!

Vánoce se opět nezadržitelně blíží a mnoho z nás vymýšlí, jak originálně by překvapil někoho blízkého originálním dárkem po stromečkem. Takovým netradičním dárkem může být dárková poukázka na návrh a realizaci koupelny od společnosti Keramika Soukup.

S cílem překvapit

U vánočního stromečku není hezčí odměny než vidět mile překvapené tváře vašich nejbližších. Úsměv z pěkného dárku prostě nic nenahradí. Přitom stačí tak málo. Trendem posledních Vánoc (a nejen jich) jsou dárkové poukazy. Proč? Odpověď je jednoduchá – dárkovým poukazem zaručeně potěšíte. Nekupujete totiž hotovou věc, ale dárek, který si může obdarovaný sám vybrat! Právě z toho důvodu nabízí své dárkové poukazy i společnost Keramika Soukup. Objednat si u nich můžete dárkové poukazy v různých hodnotách. Poukazy je potom možné uplatnit na veškerý sortiment společnosti.

Inspirace bez hranic

Společnost Keramika Soukup se specializuje na kuchyně a koupelny. V jejich sortimentu naleznete samozřejmě sanitární keramiku, obklady, dlažby a mnoho dalšího. Dárkovým poukazem od Keramika Soukup jednoduše inspirujete do světa bez hranic, do světa splněných snů!

 

Trendy a styl

V novém showroomu společnosti Keramika Soukup již nyní naleznete zboží inspirované trendy pro rok 2012. Tento rok bude v kuchyních a koupelnách ve znamení minimalismu a využívání přírodních materiálů. Žhavou novinku budou i „staronové“ luxfery a to v různých velikostech a pestrou škálou barev. V nabídce jsou také moderní zrcadla, která potěší zejména dámy. Některá mají totiž již přímo zabudované kosmetické zrcátko.Inspiraci se zkrátka meze nekladou!

 

Překvapte své blízké dárkovým poukazem, buďte originální. Více informací naleznete na www.keramikasoukup.cz.


Související příspěvky

Vsaďte na tradici – JIHOKOV

redakce

Máte velké obavy, že výdaje na vytápění budou ještě vyšší, než tomu bylo vloni?

redakce

PSN nabízí rezidenční projekty v Praze

redakce