BYT

Nepřehlédnutelný výprodej pro Vás od topeni-koupelny

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Jednou za čas přijde doba, kdy společnost potřebuje uvolnit sklady pro nové modely zboží, a tak k oblibě zákazníků prodává skladové zboží s výraznými slevami. Právě takové období právě nastalo v oblasti topení a koupelen, kde můžete ušetřit i 50% z původní ceny zboží. Pro více informací stačí navštívit www.topeni-koupelny.cz.

Strmý pád cen i o 50%

Patříte i Vy mezi lidi, kteří čekají na vhodnou chvíli na nákup a neradi utrácí větší částky, než je zapotřebí, pak je toto chvíle pro Vás. Zvlášť pokud právě sháníte do svého domu nové komponenty do koupelny, kotel, kamna nebo další produkty pro topení a koupelnu. Můžete ušetřit i 50% z původní ceny! Není čas váhat, tento výprodej nebude trvat věčně.

 

            

Moderní a nová výbava domu

Zajímá vás ušetřit skoro 2990 Kč na kvalitním chromované sprchovém koutě MISTICA? Či 7460 Kč na elektrokotli PROTHERM RAY? Nebo 1200 Kč na sprchové vaničce? Avšak nejen to – na výběr máte z mnohem více položek pro Váš dům, speciálně pro teplo Vašeho domova a koupelnu. Více informací naleznete na oficiální stránce www.topeni-koupelny.cz.

Související příspěvky

Jak řešíte bytový design? Ewita takhle…

redakce

Stěhování do zahraničí IV. – na co si dát pozor

redakce

Velké dilema – vanička nebo podlahový žlab

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.