BYT

Není masiv jako masiv

Nábytek z masivu se stává stále oblíbenější volbou do mnoha domácností. Obyčejný nábytek z dřevotřískové desky již není tolik populární, jak tomu bývalo dříve. Velké oblibě se naopak těší nábytek z masivu. Ovšem i zde jsou podstatné rozdíly, na kterých opravdu záleží. Kvalita dřeva totiž není u všech dřevin stejná a srovnatelná. Proto i nábytek z masivu je třeba porovnávat a pečlivě vybírat.

 

Měkké dřeviny vydrží jen málo

Rozdíl v kvalitě nábytku z masivu je určován především samotnou kvalitou dřeviny, ze které je vyroben. Pouze kvalitní masivní nábytek z kvalitních dřevin dokáže v interiéru vydržet opravdu dlouhodobě a přinést mu očekávanou krásu. Při nákupu masivního nábytku z měkkých dřevin (borovice, smrk) hrozí velké riziko jeho brzkého poškození. Navíc tyto obyčejné druhy dřevin nedokáží dát interiéru potřebný nádech luxusu a osobitosti. Naopak nábytek, který je vyroben z tvrdých dřevin je dlouhodobě odolný a navíc svým netradičním vzhledem dokáže dát vzhledu interiéru luxus a nadstandard.

 

Exotické dřeviny jsou to pravé

Jestli hledáte druh dřeviny pro nábytek, která by dodala vašemu interiéru opravdu stylový vzhled a dlouhodobou krásu, vsaďte na exotiku. Exotické dřeviny jsou totiž skvělým designovým doplňkem každého interiéru. Stylový nábytek z exotických dřevin dodá interiéru eleganci, teplo, klid a luxus. Na prodej takových druhů nábytku se soustředí společnost AV Interiéry. Jedná se o společnost, která nakupuje exotický nábytek přímo od výrobců v Indii, Indonésii a Thajsku. Tento nábytek je vyroben z asijského palisandru. Každý kus je originální a jedinečný. Jeho výroba totiž probíhá ručně v malých manuálních dílnách. Žádné velké haly se stovkami strojů. Ručně vyráběný nábytek má svou duši a minulost. Jen takový nábytek je v interiéru opravdu elegantní. I přestože se jedná o tradiční ruční výrobu, můžete na stránkách avinteriery.cz najít tento nábytek za velmi příznivé ceny. společnost totiž nakupuje přímo u výrobců, nikoli přes dovozce a velkoobchody.

Kompletní nabídku exotického nábytku najdete na www.avinteriery.cz.

Související příspěvky

Sexy tvary sprchových koutů

redakce

Mari tunos cafer

redakce

Nová tvář vašeho bydlení má jméno OVERFACE

redakce