BYT

Nenechte si uniknout nový developerský projekt Na Vackově

Ať už byste si třeba rádi pořídili vlastní bydlení v Praze nebo se jen zajímáte o investice do nemovitostí, pak si určitě nenechte uniknout developerský projekt Na Vackově. Jedná se o projekt známého developera Metrostav, který stojí za mnoha dalšími dobře fungujícími projekty, jakým je například Alfarezidence nebo Ostravská brána.

Vackov se nachází v městské části Praha 3. Jedná se o velice dobrou lokalitu, jejíž hodnota v následujících letech s největší pravděpodobností razantně poroste. V okolí nově vystavených bytů se atypicky nachází mnohá zeleň, což potěší každého, kdo je zvyklý na typicky městské prostředí s minimem flóry. Nedaleko bytů je i park, kam je možné chodit na vycházky či s dětmi. Pro ty je v nedaleké vzdálenosti k dispozici i mateřská a základní škola. A pro všechny případy je zde i zastávka MHD, nehledě na to, že nedaleko je mezinárodní letiště.

Zakoupit lze byt ve velikostech 1+kk až 4+kk. Ty pak budou vlastníkům předány v roce 2017, dokončení projektu je plánováno na druhou polovinu 2016. Jak již bylo řečeno, již nyní je ovšem možné byty zarezervovat.

Související příspěvky

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti revizních dvířek pro domácnosti?

redakce

Moderní bydlení je spojeno také s osvětlením

redakce

Povodeň a dřevostavby – vydrží váš dům velkou vodu?

redakce