Search

Nejsme kaskadéři, ale úklidová firma, co se nebojí výšek

Každý by občas potřeboval malý výplach mozku. Detoxikaci, …, dekapitaci, … Kapitulaci? Cože? Myslím s nadhledem relaxovat. Dělat pro jednou něco, co vás baví, a ne něco, do čeho jste každý den nuceni, nemůžete to už vystát, ale povinnosti jsou povinnosti. Těm neutečete. Nebo ano? Chcete? Schovejte se za komín, tam vás třeba nenajdou. Vyčkávejte, hlavně tiše. A polezte ještě výše. Ale pozor, už vás mají. Za nohu vás vytahají. Mějte kouska nadhledu. Pozvěte je k obědu. Nabídněte něco k pití a na to se třeba chytí. Jděte na to nenápadně. Trochu svůdně, trochu ladně. Nehrňte se do boje. A obzvlášť ne bez výzbroje. Nádech, výdech, je to marné. Tahle bitva nedopadne. Nedopadne vesele. Tváříte se kysele? Povinností nad hlavu. A ještě mýt podlahu.

To je ovšem smutný příběh. Skoro jako od Goetha. O život však přece nejde. Tak o co vlastně? Každý člověk by měl více času věnovat péči o vlastní tělo než o co jiného. O vaše tělo se totiž nikdo za vás nepostará a nebude o něj pečovat. Ano, také prostředí, ve kterém žijete, je třeba udržovat v čistotě. Ale na to už nutně sami být nemusíte. Zatímco vaše tělo postupně dostává zabrat ze všech stran, kdy podléhá stresu, každodenní námaze a neblahému zanedbávání, jen abyste dostáli všem svým povinnostem, vy nemáte ani tolik času, abyste si toho všimli.

Kdo na vás ale bude myslet, když ne vy sami. No? Váš dům je sice dokonale čistý a uklizený, jenomže je večer a na sebe jste už zase zapomněli. Nevadí, zítra je taky den, říkáte si. A takhle to jde stále dokola. Váš domov se jen blýská, zato vy moc ne. Stres se začíná pomalu projevovat. Že jsou vrásky nevyhnutelný příznak stárnutí? Čím víc starostí, tím víc vrásek. A nezáleží ani na samotném věku. Zkuste také být někdy nad věcí. Jaké to asi je být létajícím Čestmírem? Nad takovými věcmi taky občas přemýšlejte.

Lidé z naší úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Brno, létat umí už dávno. Nevěříte? Být nad věcí (doslova) a řešit problémy s chladnou hlavou je náš denní chléb. A při tom všem se dovedeme vznášet i ve vzduchu. Nabídka provozování našich služeb i ve výškách to dokazuje. Naši zaměstnanci jsou možná něco jako létající Čestmír a spiderman v jednom. A k tomu jim dopomáhej horolezecká technika. Také žebříky a vysokozdvižné plošiny. Díky odbornému školení a letům praxe se v této práci stali naši zaměstnanci odborníky, které je radost si pozvat. Domů, do práce, kamkoliv.

okna-02

Svou práci máme rádi a děláme ji všichni s láskou. Ale tohle spojení se dnes už asi nepoužívá, že. Práce… a s láskou… U nás to ale opravdu tak je, jakkoliv je to neuvěřitelné nebo zastaralé. Rádi pomáháme lidem. A když víme, že svou práci děláme dobře, máme z toho i radost. Tak záviďte. Nebo nás jen nechte udělat vaše povinnosti ohledně úklidu za vás a ukázat vám, jak být nad věcí. Jak mít méně starostí, tím pádem i méně vrásek a krásnější den.

Kromě prací ve výškách provozujeme i obyčejné čištění podlah, koberců, mytí oken, generální úklid atd. I když ale zmiňuji „obyčejné“, znamená to velmi kvalitní a odborné. V našem pojetí je ale kvalita a smysl pro detail samozřejmostí, něčím, co není možné opomíjet. Práce odvedená napůl pro nás neexistuje. Jako si ani v pekařství nekoupíte nedopečený chleba, my nenabízíme nedopečené služby.

Jedním z našich stálých zákazníků je například provozovatel retailových parků v Brně. Byli jsme požádáni o umytí skleněných přístřešků nad vstupy do obchodních jednotek. Skleněné tabule bylo nutné zbavit hrubých nečistot a samozřejmostí také bylo očištění fasády okolo markýz od pavučin, prachu a dalších nečistot. Skleněné plochy bylo celkově nutné oboustranně umýt a vyleštit. Práce to nebyla lehká. Nasazeno ale bylo pět pracovníků, kteří svou práci odvedli výborně. Občas si zahrát na kaskadéra se zalíbí každému.

Pro odstraňování hrubých nečistot ze skel používáme korundové žiletky, s nimiž naši pracovníci dovedou velmi dobře zacházet, takže není možné, aby došlo k poškrábání skla. Naopak o nečistoty je dokonale postaráno. Na řadu přijde mytí pomocí nejkvalitnějších saponátů a pomůcek, jako jsou například stěrky se speciální gumou. A takovou naší specialitou je leštění nasucho. To je sice o něco náročnější než pomocí lešticích přípravků, ale zato několikrát efektivnější. Skla nejsou vlhká, takže jen tak jednoduše nepřitáhnou prachové částečky, navíc nezůstávají žádné skvrny a šmouhy, vše se jen dokonale leskne. A to dlouhodobě. Na kvalitě tedy rozhodně nešetříme, ani své síly. No a odstranění pavučin a nečistot v okolí je pro nás jen další běžná věc, kterou nikdy nepřehlédneme a nezanedbáme.

Pokud tedy hledáte kvalitní úklidovou firmu pro ulehčení života, jsme tu pro vás. A jsme tu pro vás rádi. Práce se rozhodně nebojíme. A i když nejsme kaskadéři, zvládneme i práce ve výškách, které pro nás nejsou rozhodně žádnou překážkou. Vážně ale bereme každé vaše přání, i když zrovna nevyžaduje žádné horolezecké kousky a podobně. Maličkosti zvládáme stejně dobře a s úsměvem.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *