BYT

Nejprodávanější lokalitou je Praha 5. Nabízí totiž vše, co potřebujete

Rádi byste se přestěhovali a uvažujete, která městská část Prahy pro vás bude to pravé? Dlouhodobě se nejvíce bytů prodává v Praze 5. Tato lokalita se totiž nachází blízko centra, má výbornou občanskou vybavenost i dopravní dostupnost. Zároveň má také velmi dobré spojení na Letiště Václava Havla.

Praha 5 je charakteristická skvělým propojením města s přírodními prvky. Údolí Motolského potoka je na procházky jako dělané, skrývá se v něm celá řada krásných přírodních míst, která jsou plná zeleně.

Novostavby Praha 5 nabízí v lokalitách Smíchov, Košíře, Řeporyje, Západní Město či Malvazinky, ale také v oblasti Slivenec, kde se nachází viladomy Mramorka – moderní bydlení s nadstandardním vybavením, předzahrádkami, balkony, terasami i garážemi.

Moderní Britská čtvrť

Velmi zajímavá je novostavba Britská čtvrť na Praze 5, která nabízí moderní bydlení v novodobé architektuře. Byty jsou luxusně vybavené, originální a pozornost je věnována každému detailu. Využity jsou tepelně izolační materiály, díky kterým se razantně snižují provozní náklady.

Součástí jsou větší či menší balkony nabízející nádherný výhled, k dispozici je i venkovní či podzemní garážové stání, které je pod kamerovým dohledem. Nechybí ani moderní výtahy a bezbariérové přístupy

1251

Luxusní bydlení jako v Sacre Coeur

Pokud vás láká honosné bydlení, vaší pozornosti by neměly ujít luxusní byty Sacre Coeur 2. Tato rezidence nabízí vily se střešní zahradou, loftové byty i penthousy, které jsou nejen moderní, ale také luxusní a exkluzivní.

Novostavby nadčasového vzhledu nabízejí velký počet apartmánů se dvěma ložnicemi a dostatečně velkým úložným prostorem. Samozřejmostí jsou i balkony a rozlehlé terasy.

Nemusíte se ale bát, že by tyto luxusní byty byly častým cílem zlodějů. Bytový komplex je totiž pod neustálým dohledem kamerového systému, nebo nabízí nepřetržitou recepci. V takovém bytu se tedy můžete cítit opravdu bezpečně.

1249

Související příspěvky

Moderní ratanové výrobky za akční vánoční ceny

redakce

Zdražování hypoték se zastavilo, zájem klesá. Byty nemá pomalu kdo kupovat

redakce

Máte představu o tom, jaká by měla být vaše podlaha?

redakce