BYT

NEJNOVĚJŠÍ TRENDY V NÁBYTKU

Nová kolekce sedacích souprav KLER Podzim 2010 je tentokrát výjimečná z více důvodů:

 

  • tvar – předpremiéra nejnovějších světových trendů, příznačných nízkými a rozložitými tvary sedacích souprav
  • funkce – flexibilní řešení, představující neočekávané funkční možnosti (například pohovka rozložitelná jedním pohybem ruky na jednotlivá sedací místa, spojená odkládacími stolky)
  • materiál – módní výrazné barvy (např. fuchsiová) a nové potahové materiály

Společnost Nábytek KLER s.r.o. představila nově ve své nabídce také originální program Garda významného italského výrobce Alf Uno, reprezentující úplně novou designovou koncepci skříňového nábytku. Je určen pro nejnáročnější zákazníky, hledající originální řešení svého interiéru.

Naskýtá se tím příležitost originálně vylepšit a ozvláštnit interiér domova skutečně kvalitním a designovým nábytkem nejnovějších trendů. Ať už je to sedací souprava, stůl, skříňový systém, lůžko či bytový doplněk, stane se reprezentativní ozdobou obývacího pokoje, jídelny, ložnice nebo pracovny. Vybere si jak milovník klasického stylu nábytku, tak i přívrženec moderního či dokonce avantgardního stylu nábytku. Zajímavá je i bezplatná možnost vyprojektování vizualizace budoucího interiéru s Vámi vybraným nábytkem. Firemní projektant dodá kompletní návrh ve 2D či 3D dle dodaných rozměrů Vašich bytových prostor. Více na

www.kler.eu.

 

 

 

Související příspěvky

Na realitním trhu se nebývalému zájmu těší malometrážní byty

redakce

Stěhujete se do nového bytu v Praze? Poradíme, jak na to!

redakce

Moderní kuchyně si zaslouží moderní materiály

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.