BYT

Nejlepší příležitosti ke spokojenému bydlení na Praze 5 a 6

Městské části Praha 5 a 6 patří stabilně k nejoblíbenějším vůbec. Jejich popularita pramení z možností, které obě tyto lokality nabízí. Obyvatelé si mohou užívat plnou občanskou vybavenost, blízkost malebné přírody a zároveň centra Prahy i skvělou dopravní obslužnost. Uvažujete o bydlení zde? Potom by vám náš přehled těch nejlepších nemovitostí měl rozhodně zajímat!

 

Praha 5 a její top 3 místa

Praha 5 se rychle rozvíjí, což se výrazně podepisuje na jejím vzhledu – samozřejmě v pozitivním smyslu. Nedávno zde vzniklo hned několik opravdu zajímavých projektů, které nad ostatními vynikají v architektonickém pojetí. Nejlepší možnosti bydlení se nabízí především ve čtvrtích Košíře, Smíchov nebo Západní Město. Mezi nejvýraznější projekty z hlediska architektury patří Residence Výhledová, která nabízí celkem 15 bytových jednotek s úžasným výhledem na okolí. Byty mají nadstandardní provedení i výbavu – rezidenti se mohou těšit například na whirpool vanu, biokrb či saunu. Druhým projektem nabízejícím luxusní byty až o dispozicích 5+kk je Barrandov Hills a do třetice je jistě vhodné zmínit projekt Sacre Coeur 2. Tyto dva projekty díky originálními pojetí plně uspokojí i ty nejnáročnější. O prodej bytů Praha 5 je poměrně velký zájem, proto se rozhodně nevyplácí při výběru bytu příliš otálet.

13

 

Praha 6 má hodně co nabídnout

I městská část Praha 6 prochází velkým rozvojem, ze kterého mohou těžit všichni zájemci o moderní i netradiční bydlení. K výrazným projektům patří Rezidence Bělohorská. Nabízí totiž luxusní byty s nadčasově řešeným interiérem. K dispozici je jich celkem 35 a vybírat je možné z dispozic 1+kk až 4+kk. K bytům náleží terasy, balkony či oplocené předzahrádky. Největší byty mají obytnou plochu velkou 97,2 m2, díky čemuž si nájemníci budou moci užívat dostatek soukromého životního prostoru. Právě proto je o tyto byty Břevnov velký zájem. Další luxusní byty Praha 6 se nachází v lokalitách Dejvice, Bubeneč, Řepy a Suchdol.

 

Rada na závěr: pokud nad nákupem bytu v těchto nebo jiných lokalitách Prahy uvažujete, měli byste si zjistit finanční možnosti. Jasnou představu o hypotéce si můžete udělat díky této hypoteční kalkulačce.

Související příspěvky

Rako umí vyrobit krásné a odolné dlažby

redakce

Nová tvář vašeho bydlení má jméno OVERFACE

redakce

Litinové radiátory inspirované retro stylem stojí za pozornost!

redakce