BYT

Nejlepší nábytek do vaší jídelny či kuchyně v té nejlepší kvalitě

Jídelna nebo velká kuchyň je srdcem každé domácnosti. Vždyť zde se schází všichni členové rodiny, aby si alespoň na chvíli byli blíž nad talířem dobrého jídla. Celý prostor jídelního koutu by měl působit harmonicky a židle či stoličky by měly nabídnout unavenému strávníkovi pohodlný odpočinek.

Čím začít, když zařizujete jídelnu nebo jídelní kout?

Postupujte vždy od nábytku, který se nejhůře shání a kombinuje. V případě jídelny je to komfortní a zároveň skvěle vypadající židle či stolička. Výroba opravdu kvalitní a dobře navržené židle vyžaduje pečlivou souhru hned několika výrobních postupů a technik. Z dobře vybrané židle nebudete chtít vstát ani po tříhodinovém obědě o několika chodech. Proč se přesouvat s hrnkem kávy do obýváku, když sezení u stolu je tak příjemné?

Kvalitní jídelní židle poznáte podle několika jednoduchých parametrů. Základem je dostatečně široký a hluboký sedák, který příliš netlačí na hýžďové partie a samozřejmě vhodně zaoblená opěrka zad poskytující oporu i těm nejunavenějším svalům. Vybírat můžete z židlí celočalouněných, celodřevěných nebo kombinovaných. Pozornost věnujte i moderním designům, které dokáží příjemně odlehčit jinak velmi robustní hmotu jídelních stolů.

 067d16fef80a0d11130287824ccded8d-600x500

Jednotný styl pro duševní pohodu

Celistvý harmonicky vyhlížející prostor působí doslova jako balzám na nervy. Zvolené židle proto citlivě nakombinujte s dalším nábytkem, zejména se stolem a úložnými skříňkami. Už dávno neplatí, že všechny židle stojící okolo jednoho stolu musí být stejné. Velmi dobře působí například čtyři klasické dřevěné židle doplněné dvěma židlemi s područkou (skvělé třeba pro prarodiče).

Nevíte si rady? Inspirujte si již dostupnými jídelními sestavami nebo si přímo vyberte tu nejkrásnější a nejstylovější. Jídelní sestavy z e-shopu www.nejlepsi-nabytek.cz jsou dokonale sladěné a potěší přiznivce moderního a tradičního designu. Jsou focené ve skutečných prostorách (žádné počítačové animace), takže vám dovolí udělat si reálnou představu o jejich skutečném vzhledu. Na všechny jídelní sestavy navíc platí akce Doprava zdarma, která je příjemným bonusem pro všechny spokojené zákazníky.

b42a74f2b4f029d5492e49e2b87bf96a-1200x999

Související příspěvky

Mobile Point Corporation a.s. nabízí ekologické a moderní bydlení

redakce

Řešení, která vám nejen ušetří náklady za vodu

redakce

Garážová vrata HÖRMANN – optimální řešení pro vaši garáž

redakce