BYT

Nejlepší místa k bydlení na Praze 8 a 9

Chtěli byste se usadit v hlavním městě a nevíte si rady s výběrem lokality? Těžkou práci vám ulehčí tento článek. Podíváme se v něm podrobněji na nejlepší místa k bydlení, která se nabízejí v prestižních lokalitách Praha 8 a 9. Projekty bydlení překvapují originalitou i přívětivými cenami.

2 neobvyklé projekty Prahy 8

Praha 8 patří stabilně mezi nejžádanější lokality, a to pro její strategickou polohu, perfektní dopravní obslužnost i blízkost přírody. Všechna 3 nej této lokality spojuje projekt DOCK Rezidence a přidává k nim ještě nejvyšší luxus. DOCK Rezidence patří mezi novostavby Praha 8, které nabízí neobyčejné bydlení v přímém spojení s přírodou. DOCK Rezidence je postavena v Libni a nabízí spojení moderního bydlení a přírody. Nabízí prostorné byty 1+kk až 5+kk. Unikátní na projektu je, že se stavba nachází v blízkosti  Vltavy – ze všech bytů je nádherný výhled do okolí a co více – kousek od Rezidence se nachází moderní marina, kde je možné kotvit soukromé lodě.

Druhou zajímavostí Prahy 8 je projekt Sluneční Věž. Jedná se o jedinečný bytový dům s 21 patry a prosklenou fasádou, který nabízí 30 stylových bytů o dispozicích 2+kk až 5+kk. Máte-li v oblibě moderní styl, měli byste se usídlit právě zde.

1242

Jak konkuruje Praha 9

I o byty na prodej na Praze 9 je stabilně velký zájem. V této lokalitě jsou aktuálně v nabídce byty hned v několika velmi zajímavých projektech. Prvním z nich je Rezidence Klánovice, která patří mezi luxusní novostavby Praha 9. Jedná se o bytové komplexy s osobitým designem, ve kterých se nachází originálně řešené byty 1+kk až 5+kk. Dále je to Prosek Park – nabízí 100 bytových jednotek, které je možné upravit podle individuálních představ. Na prodej jsou i moderní rodinné domy v Praha Vinoř.

 

Pokud vás tyto projekty zaujaly, nerozmýšlejte se příliš dlouho…

Související příspěvky

Nal pede elit nibh

redakce

Nové záclony . . .

redakce

Stavba komínu – zvládneme postavit komín sami?

redakce