BYT

Nejčastěji volené typy schodišť

Při výstavbě rodinného domu se ve většině případů zaměřujeme na rozložení a velikost jednotlivých pokojů. Následně již přemýšlíme o malířských barvách, podlahových krytinách dokonce i nábytku. Na malý moment se zastavte a vraťte se na samotný začátek, někam do příprav celé realizace výstavby. V případě, že váš dům disponuje jedním a více patry, určitě by vaší pozornosti neměly uniknout funkční a designově precizní schody od společnosti EQUIPE, které dokážou jakýkoliv prostor dokonale zútulnit. Společnost EQUIPE se na českém trhu objevila již v letech 1998 a dnes se řadí mezi přední odborníky na komplexní služby v oblasti návrhu, výroby, montáže a servisu schodišť a zábradlí.

 C17

Celodřevěná schodiště

Pro milovníky přírodního materiálu se společnost EQUIPE zaměřuje i na výrobu celodřevěných schodišť, které jsou v dnešní době hodně žádané, a to nejen pro svůj skvělý vzhled. Celodřevěná schodiště jsou již ze své podstaty určené do malebných dřevostaveb, kde plní jasnou funkci propojení jednotlivých pater nebo podkrovního prostoru.

Celodřevěná schodiště na sebe v prostornější místnosti dokážou strhnout takřka veškerou pozornost. Jedná se o dominantní prvek, který si ihned oblíbíte. Hodí se jak do novostaveb, tak i zrekonstruovaných domů.

 D15

Točitá schodiště

Točitá schodiště jsou mezi klienty velmi oblíbenou variantou zvolených schodišť a není se čemu divit. Točitá schodiště jsou hned z několika důvodů žádané do moderních i starších domů. Mezi hlavní výhody tohoto typu schodiště jednoznačně patří úspora místa.

Tento typ schodišť je zhotoven na velice jednoduchém principu, kdy jsou jednotlivé nášlapy ukotvené ke středové stabilní konstrukci. Také se s nimi lze setkat v exteriérech jako s únikovou cestou z domu nebo na zahrádkách. V případě zájmu se obraťte na společnost EQUIPE a nechte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku.

Související příspěvky

Jak postupovat při výběru nového bydlení v Praze?

redakce

Vkusný nábytek do Vaší jídelny

redakce

Italský designový nábytek vnese do interiéru dokonalost!

redakce