BYT

Nechte ve vašich odpadech a septicích pracovat přírodu!

Název tohoto článku vás nabádá, abyste nechali v odpadech a septicích pracovat přírodu. To se ale snadněji řekne, než udělá. Je přece mnohem jednodušší vyřešit zápach z odpadní jímky použitím tablety s chemickou látkou, která vše na čas vyřeší. Pokud jste četli pozorně, jistě vám neušlo znění poslední části věty, která říká „… vše na čas vyřeší.“. A jsme u jádra problému – čas! Chemické látky opravdu vyřeší zápach jen na určitou dobu a pak je třeba řešit stejný problém znovu a znovu a pořád dokola. Navíc asi tušíme, že používáním chemických látek svému okolí a přírodě nijak neprospíváme. Jaké řešení tedy zvolit, aby bylo na delší čas – nejlépe napořád – a bylo šetrné k přírodě?

 

Firma SUBIO EKO s.r.o. nabízí vysoce účinné a užitečné přírodní pomocníky – bakterie a enzymy. Její přípravky obsahují tyto pomocníky a jsou špičkou v ekologickém odstraňování a rozkladu organického odpadu. Jako jediné na trhu obsahují až 12 přírodních nepatogenních bakteriálních kmenů. Tyto přátelské a velmi šikovné bakterie dokáží zlikvidovat například tuhý obsah fekálií ve vašem septiku (přípravek ŽUMPY*SEPTIKY – SeptiClean) a okamžitě omezit nepříjemný zápach. Že to s sebou nese i další velmi příjemný důsledek – méně časté vyvážení jímky – je jasné a je to jakýsi bonus za vaše ekologické chování. Pro domácnost firma Subio Eko s.r.o. má ještě další přípravky, které nám pomohou ekologicky udržet organické nečistoty a zápach na uzdě. Jedná se o účinné čističe sifonů a odpadů, prostředky odstraňující plísně ze zdiva a také různé druhy skvrn.

 

Majitelé domácích mazlíčků si velmi oblíbili přípravek pro likvidaci pachů z psů a koček – LIKVIDÁTOR ZÁPACHU v kočičích toaletách. Likvidátor je určen k postřiku veškerých materiálů, které byly znečištěny zvířecími výkaly. Znáte to, pořídíte si štěňátko a pak o drobné „kalamity“ není nouze.  I když  podlahu či koberec důkladně vyčistíte, občas nezabráníte zápachu. Pak se nabízí použít Likvidátor zápachu, protože bez poškození povrchů efektivně odstraňuje (nepřekrývá!) zápach z moče, ale také z rozkládající se potravy.  V kombinaci se stelivem do toalet pro kočičky Pussy Cat jsou tyto přípravky nedostižné. Chovatelé hospodářských zvířat zase stále více využívají biologický přípravek SanniStable-Sannisty , který snižuje obsah čpavku v ovzduší a kejdě, výrazně omezuje zápach a jeho tvorbu a urychluje rozpad hnoje. Právě snížení obsahu čpavku v ovzduší na přijatelné hodnoty  pomáhá zvyšovat produkci zdravějších, vykrmenějších zvířat. V neposlední řadě to také zpříjemňuje práci a pohyb v prostorách chlévů a stájí.

 

Pro majitele zahradních jezírek, rybníčků a nádrží nabízí přípravek, které biologicky čistí vodu pomocí mikroorganismů s kladným účinkem, ZAHRADNÍ JEZÍRKA OxyBreak. Tyto mikroorganismy dokáží rozkládat a eliminovat organické nečistoty v jezírku, například spad z okolní vegetace, redukují zbytky potravy a výměšku z rybiček. Preventivně působí proti tvorbě řasy tím, že společně s rostlinami jim odebírají živiny z vody a řasy nemají následně z čeho růst. Udržují biologickou rovnováhu a  také projasňují vodu!

 

Ekologických přípravků má tato firma  SUBIO EKO s.r.o. celou řadu. V případě, že si nejste jisti, který bude pro vás ten správný a účinný, kontaktujte její pracovníky firmy ( www.subio.cz ). Jistě společně najdete ideální řešení vašich potíží. Nebo rovnou navštivte jejich prodejnu a ten svůj přípravek si  na místě vyberte a spokojeně si jej odneste domů.

 

SUBIO EKO s.r.o .
Výstavní 2477/30
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava


telefon:+420 605 254 826
+420 732 277 264
tel/fax: +420 596 634 677
E-mail: subio@subio.cz


 Související příspěvky

Miniseriál – Nový dům krok za krokem díl. 1 (Stavební pozemek)

redakce

Proč (ne)investovat do nemovitosti?

redakce

Využijte úložný prostor opravdu maximálně!

redakce