BYT

Nakupujte dveře se slevou 40%

Výběr kvalitních dveří je třeba do každé domácnosti. Pokud chcete, aby dveře byly opravdu kvalitní a bezpečné, musíte do jejich nákupu věnovat dostatečné finanční prostředky. Nyní je tu naštěstí unikátní akce firmy CAG, kde můžete nakupovat vybrané modely dveří se slevou 40%. Jedná se o kvalitní výrobky s velkou odolností a krásným designem.

 

Dveře a zárubeň již za 2200Kč

Tato výjimečná akce se vztahuje na model dveří Klasik v plném provedení, včetně zárubně FABI S – bílá folie s pórem (do tloušťky příčky 200mm). Pokud byste chtěli dveře prosklené ze 2/3, bude jejich cena 3200Kč. zde ušetříte 34%. U prosklených dveří ze 3/3 je cena 3900Kč a úspora 26%. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH. To ještě není vše. Pokud by vám modely dveří ve této unikátní slevě nevyhovovaly, můžete výhodně nakupovat i ostatní sortiment CAG. Na vše ostatní zboží včetně kování se po dobu trvání akce vztahuje sleva ve výši 15%! Tato akce trvá od 25.3.2013 do 31.5.2013.

 

Nebojte se čekání

V dnešní době je pro mnoho výrobců dveří samozřejmostí, že si nechávají dlouhé dodací termíny. Pokud si objednáte dveře, musíte často čekat i několik týdnů. S dveřmi od CAG se tohoto problému rozhodně bát nemusíte. Tato společnost totiž garantuje krátké dodací lhůty. Například dveře v akci budou dodány již do dvou týdnů od složení zálohy. Pokud si ke dveřím v akci vyberete odlišné druhy klik, kování, skel, zárubní nebo posuvného provedení, budou změny řešeny standardními příplatky nebo dopočítáním rozdílu v ceně.

Seznam prodejců této akce můžete nalézt na www.novedvere.cz, kde také najdete kompletní informace o akci.

Související příspěvky

VP – PÍSEK umí výškové i uměleckořemeslné práce dokonale

redakce

Rolety Alurol šetří tepelnou energii a nejen to!

redakce

DVAKRÁT DELŠÍ ZÁRUKA – OKAPY NA CELÝ ŽIVOT

redakce