Search

Najít v Praze bydlení v zeleni není neřešitelné

Stěhování nebo výběr nového bydlení s sebou vždy nese řadu požadavků a problémů. Chceme mít vše po ruce, ale být co nejblíž přírodě, mít to kousek do centra, ale nebýt v turistické lokalitě a mnoho dalších a dalších přání a nutností, které zvlášť v Praze nemusí být vždy snadno řešitelné.

Naštěstí existuje mnoho projektů a bytových domů, které vycházejí vstříc novým obyvatelům právě s podobnými požadavky. Developerský projekt 4Blok je stavěn s ohledem na maximální ekologii, využívá nízkoenergetické materiály, tepelná čerpadla nebo technologii rekuperace vzduchu. Zeleň je v okolí doslova na každém kroku a kdykoli tak můžete využít okolní přírodu k relaxaci i odpočinku. Projektanti mysleli opravdu na všechno a tak v komplexu najdete například i nabíječky pro elektrická auta a u bytů terasy, předzahrádky nebo balkony. Designéři si pohráli i s nejmenším detailem interiéru a tak nabízí 4Blok bydlení ve skandinávském stylu především pro milovníky přírody.

Tento projekt však není jedinou možností, zvlášť pokud vás okouzlila Praha 10. Ta je stále oblíbenější pro svou dobrou dopravní dostupnost a vysokou občanskou vybavenost, zároveň však není turisticky atraktivní jako centrum a je zde větší klid. Developerské projekty Praha 10 nabízí nejrůznější řešení vašich přání při hledání toho pravého bydlení. Bytové komplexy i rodinné domy nabídnou mnoho možností vašeho nového domova, záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. A pokud vás okouzlila jiná část Prahy, nebo chcete zůstat v jejím dosahu, ale přímo v ní bydlet už ne, jednoduché vyhledávání nových nemovitostí v Praze i jejím okolí najdete na www.prahanovostavby.cz. Během pár kliknutí se vám zobrazí nabídky na byty, rodinné domy nebo pozemky podle vašeho výběru a ušetří vám tak čas s procházením různých portálů, nabídek a inzerátů. Jednoduše klikněte a vybírejte, kde byste chtěli žít a jak by váš nový domov měl vypadat. Kde jinde si plnit sny, než ve svém vlastním doma.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *