BYT

Najít správné bydlení v Praze nemusí být složité ani svépomocí!

Po bydlení v hlavním městě byla, je a bude zvýšená poptávka. Stále více občanů touží po tom bydlet v Praze. Ať už z pracovních důvodů, vyššího platu nebo jen zálibě v ruchu velkoměsta a touze po velkoměstském stylu života. Nabídka volných bytů v Praze je naštěstí velmi pestrá. Mnohdy bohužel až moc. Dá se vůbec najít a vybrat odpovídající bydlení vlastními silami, nebo je to skoro nadlidský úkol?

 

Nemusíte utrácet za provize realitkám a makléřům

Velké množství zájemců o nové byty Praha raději svěří vyhledávání nového bydlení do rukou realitních kanceláří nebo makléřů. Spolupráce je jednoduchá. Stačí zadat vaši vytouženou lokalitu, požadovanou velikost bytu a jeho dispozice, charakterizovat vybavení bytu, zda chcete podzemní parkování, balkon, terasu a podobně. Makléři vám na základě těchto parametrů vyhledají jen odpovídající byty, ze kterých si vyberete ten pravý. Musíte ovšem počítat s tím, že makléři tuto práci nedělají zadarmo a jejich odměnou jsou tučné provize z tržní ceny bytu.

1766-829

 

Stejnou práci si můžete nechat udělat zcela zdarma

Stejné služby, jako nabízí realitní makléři a realitní kanceláře si ale můžete nechat udělat mnohem jednodušším způsobem. Navíc vás tento způsob nebude stát ani korunu. Na pražském realitním trhu totiž existují internetové portály, které nabízí stovky volných bytů k prodeji v Praze. Jednotlivé developerské projekty jsou pečlivě tříděny do jednotlivých kategorií podle lokality, velikosti, vybavení a dalších specifik. Stejné požadavky, jako byste řekli makléřovi tak stačí jen zadat na stránkách a okamžitě se vám zobrazí jen takové byty, které splňují vaše přání.

 

Konkrétní příklad – Pražskýbyt.cz

Konkrétním příkladem serveru, který je zaměřen na novostavby Praha a jejich nabídku pro zájemce, je například server Pražskýbyt.cz. Nabídka je opravdu velmi široká. Nové bydlení je možné vybírat bez realitky a tedy bez provize. U každého bytu nebo domu jsou uvedeny konečné ceny. Stačí si jen vybrat.

Související příspěvky

Sprchový kout jako brána do říše relaxu

redakce

Rohové vany jsou hitem dnešní doby

redakce

Privátní bazén u domu – výhody řešení z nerezové oceli

redakce

1 komentář

Tom 10. 2. 2015 at 12:50

Užitečný článek

Diskuze je uzavřena.