BYT

Nadčasové byty a novostavby v Praze

Untitled document

Hledáte si nové bydlení v Praze. Láká vás možnost bydlet v hlavním městě naší republiky a ještě ke všemu ve velmi moderních bytech a novostavbách. Tak to vás jistě potěší nabídka vyhlášené společnosti Ekospol a.s. Neváhejte a vyberte si i vy svůj byt z široké Ekospol nabídky bytů.

 

Proč právě Ekospol a co tato společnost nabízí?

Společnost Ekospol a.s. pomohla za dobu svého působení postavit domy pro více než 8000 spokojených klientů. Díky velice modernímu a nadčasovému vzhledu budov se společnost zasloužila o dokonalou změnu charakteru jednotlivých pražských částí. Základem společnosti Ekospol je spojení inovativní technologie, kvality, moderních materiálů, neotřelého vzhledu jednotlivých projektů i dokonalé splynutí zástavby s okolní přírodou. Společnost se navíc může pochlubit třemi evropskými certifikáty za splnění velmi přísných kritérií v oblasti výstavby objektů.

Aktuální projekty Ekospolu k zakoupení

V součastné době společnost nabízí byty v lokalitě Nový park písnice. Tato výstavba se nachází v klidné lokalitě Prahy 12 a bydlení je zde příjemné a cenově dostupné. V nabídce jsou byty 1+kk až 4+kk s možností balkonu nebo předzahrádky. Dalším projektem je vilapark uhříněveská obora. Jedná se o projekt v Praze10. K dispozici jsou tu byty s vysokým standardem vybavení a s balkonem nebo terasou. Součástí projektu jsou i garážová stání s 85 místy. Dalším projektem je pak

panorama kyje. Tato výstavba je zasazena do příjemné lokality Prahy 9. Vybírat si můžete z dispozic od 1+kk, až po prostorné 4+kk. Jedná se o byty s energeticky úsporným standardem, díky kterému je možno ušetřit až 20 % nákladů na vytápění.

Neváhejte a navštivte stránky www.prahanovebyty.cz/ekospol-as/12 ještě dnes a vyberte si správný byt pro Vás.

Související příspěvky

Stále čistá okna a výlohy? S Nano impregnací ano!

redakce

Svěží vzduch do vašich domovů

redakce

Jídelna dle vašeho gusta

redakce