BYT

Nábytek, který si vás získá …

Pokud můžeme, rádi si vybíráme, kde budeme žít. Zda to bude v domě či v bytě. Navíc zařizování takového bydlení je i zábavné. Ať se již rozhodneme pro dům či pro byt, právě zařízení jednotlivých místností bude v obou případech podobné. Dnes se podívejme na obývací pokoje a jejich vybavení. Jde o místnost, kde by se měl nejvíce soustředit život rodiny včetně přijímání návštěv. I když každý má své představy, mnohý nábytek je všem společný. Například obývací stěny najdeme ve většině těchto pokojů. Můžeme si vybrat od klasických obývacích stěn napříč celou místností, nebo si můžeme sestavit tento typ nábytku z jednotlivých dílů, a ty ani nemusí na sebe navazovat, ale mohou vytvořit několik samostatných částí, přesto vkusně a elegantně propojených.

Pokud jde o materiál nejčastěji volíme mezi masivem a nějakou formou lamina. Každý z těchto materiálů má své přednosti. Záleží pouze na zákazníkovi, kterému z materiálů dá přednost.

Velká část zákazníků v současné době preferuje možnost variabilní volby jednotlivých komponentů obývací stěny. Prostě to co se hodí jednomu, druhý nevyužije, ani se mu nelíbí.

Společnost Interier Shop s.r.o. prostřednictvím svého e-shopu HM nábytek jde takovým zákazníkům vstříc.

 

Opravdu povedenou obývací stěnou je například stěna Marco, která působí opravdu luxusně a zároveň obývací pokoj nepřipraví o prostor k obývání. Stěnu můžete získat ve třech barevných variantách a s možností led osvětlením. Další obývací sestavou, která stojí za zmínku je obývací sestava Mariana 1. U této sestavy můžete získat i konferenční stůl ve stejném tónu barev jako je celá obývací stěna. Navíc jednotlivé díly sestavy si můžete vybrat podle potřeby. Pokud však vyberete celou sestavu můžete se těšit na zajímavý finanční bonus od prodejce.

Obývací stěny mohou velmi vhodně doplnit sedací soupravy, které najdete v příslušné kategorii. Vše, co zde najdete, je kvalitně řemeslně zpracované, proto nemůžete udělat chybu koupí, kteréhokoli zboží na stránkách.

Související příspěvky

Svěží jarní povlečení od společnosti Matějovský je konečně tady!

redakce

Kusový koberec je elegantním doplňkem nejen do obývacího pokoje

redakce

ODPADNÍ VODA Z RODINNÉHO DOMU – CO S NÍ ?

redakce