BYT

Nábytek, který překvapuje svým provedením, máte na dosah ruky!

 

Nábytek je faktor, který ovlivňuje to, jak se v dané místnosti cítíme. Vlastně vůbec nezáleží na tom, jestli jsme doma, v hotelovém pokoji či v práci. Pokud není místnost vybavena vhodným nábytkem, nelze se v ní cítit v pohodě. Máme pro vás zajímavý tip na nábytek, který potěší svou propracovaností a zajímavým designem…

 

Na provedení záleží

Pokud vybíráte nábytek, musíte věnovat pozornost materiálu, ze kterého je vyroben. Ne každý materiál je totiž odolný a může nabídnout příjemné užitné vlastnosti. V současné době je možné mít nábytek vyrobený z mnoha různých materiálů – od lamina, překližky, plastu po sklo a jejich kombinace. Nejlepším se ale stále jeví nábytek, který je vyroben ze dřeva a to nejlépe ze 100% masivu. Jedině masiv totiž může nabídnout stálost materiálu, dlouhou životnost a vysokou estetiku v jednom.

 

Je důležité pečlivě vybírat

Kromě materiálu samozřejmě velmi záleží na provedení. I sebekvalitnější dřevo není zárukou krásně provedeného kusu nábytku. Proto je nutné vybírat nábytek u prověřených firem, které mohou kvalitu i pečlivou výrobu garantovat. Se zajímavou nabídkou se můžete setkat například u české firmy STRAKOŠ která se také může pochlubit spoustou pozitivních recenzí spokojených zákazníků. V jejich sortimentu najdete prvotřídní nábytek, který je vyrobený z masivního dřeva a pečlivost je vidět na první pohled.

 

Propracované detaily a netradiční variace

STRAKOŠ nabízí nábytek do domácností ale i do kanceláří či hotelů nebo jiných zařízení. Vybírat můžete stoly, jídelní sestavy, židle, botníky (zajímavostí je například Botník SB 104 s praktickými rozměry – šířka 140 cm, výška 47 cm, hloubka 42 cm – se zdobením na úchytkách a také s netradičním kováním), dále také speciální nábytek do dětských pokojů, postele, předsíňové stěny, psací stoly a mnoho dalšího.

Pokud se nechcete spokojit jen tak s něčím, podívejte se na www.strakos.eu

 

 

Související příspěvky

Blum – nábytkové kování špičkové kvality

redakce

Pes pede elit

redakce

Profesionální čištění koberců v Praze do každé domácnosti

redakce