BYT

Nabídka luxusních bytů v Praze vás překvapí! Jaké skvosty se nabízejí?

Pokud nepatříte mezi průměrné, potom pro vás máme zajímavý tip. Pokud hledáte nové bydlení a chcete být majitelem luxusního bytu na lukrativním místě, měl by vás tento článek extrémně zajímat…

 

Co musí splňovat luxusní byt?

I pro luxusní domy či byty existují přísná kritéria, která musí splňovat. Luxusní je označení pro nemovitost, která by se měla nacházet lukrativním místě. Může to být centrum města či jeho nejbližší okolí ale například i okrajová část města, která ovšem vyniká svou podobou a možnostmi. Důležité je také dispoziční řešení bytu. Luxusní byty by měly mít dostatek otevřeného prostoru. Důležité je i vybavení. Vše musí být vyvedeno v prvotřídní kvalitě. Kvalitní musí být obklady, podlahy, okna, kuchyňská linka a další. K luxusním bytům by také měla patřit nejlépe zastřešená či podzemní garáž, dále také terasa či alespoň balkon nebo lodžie. Luxusní byty jsou také často umístěny v domech s recepcí.

 

Kde je vybírat?

Skvělým pomocníkem při hledání opravdu luxusních nemovitostí je portál online-reality.cz. Zde můžete byty vybírat podle lokality, velikosti obytné plochy, dále podle dispozičního řešení a samozřejmě také podle ceny. Nabídka je bohatá a inzerát obsahují detailní popis a také fotografie nemovisoti. Nadstandardní novostavby v Praze můžete hledat také na prahanovostavby.cz. Najdete zde nádherné byty v moderních developerských projektech jako například Rezidence Jezerka, Modřanský háj, Rezidence Červený Mlýn či Panorama Kyje a mnoho dalších.

 

TIP – ty nejluxusnější byty na nejatraktivnějších lokalitách v Praze najdete na luxusnibytypraha.cz! V nabídce jsou i byty na Praze 1!

 

Související příspěvky

Úložného prostoru není nikdy dost

redakce

PREFA PRAHA a.s. Vám představuje nové výrobky

redakce

Průkaz energetické náročnosti budov a Energetický štítek – potřebujete je?

redakce