BYT

Můj dům, můj hrad

Říká se „můj dům, můj hrad“. Platilo to v dávných dobách a platí to i dnes. Každý z nás, alespoň někdy,  zatouží mít svůj dům, ve kterém by jemu a jeho blízkým bylo dobře, všichni se cítili bezpečně a neohroženě.

Domov je zkrátka pro každého z nás jednou z nejdůležitějších věcí v životě. Domov  by  měl být oázou a bezpečným zázemím. Snažíme se, aby byl zařízený podle našich představ, neustále ho vylepšujeme a vedeme takřka k dokonalosti. Užíváme si jeho ochranitelskou náruč a příznivé působení na naši psychiku. Domov je životní nutností.

 

A co vy? Jak jste na tom s budováním svého domova? Pokud jste ve fázi plánování a rozhodování  jaký typ bydlení vybrat, můžeme vám být velmi nápomocni. Seznámíme vás s firmou HK BUILDING s.r.o., která vám zajistí výstavbu domu od návrhu, přes financování a realizaci, až po návrh řešení vašeho nového domova jejich bytovým architektem.

Vizí této společnosti je nabídnout vám:

 • Vše na jednom místě
 • Vše od jedné společnosti
 • Vše za nejlepší cenu

Pojďme se podrobněji podívat, co můžete výběrem společnosti HK BUILDING pro svou výstavbu získat a jaké výhody vám výběr může přinést.

 

HK BUILDING – REALITY:

Toto realitní oddělení vám zajistí koupi pozemku pro vaši výstavbu. Umí zde zajistit i koupi jakékoliv nemovitosti a následně provést její rekonstrukci, dle vašeho přání. Vyhoví i vašemu přání sehnat pronájem nemovitosti, pro vaše nastěhování. A vyjdou vám vstříc i v případě, že potřebujete nemovitost prodat či pronajmout, například z důvodu zajištění financování výstavby svého nového bydlení.

Na základě kompletnosti služeb vám obratem mohou sestavit kalkulaci nákladů na rekonstrukci koupené nemovitosti, zpracují plány a rozpočet výstavby vašeho nového RD, díky vysoké profesní úrovni realitní pracovníci pro vás vyjednají tu nejlepší kupní či prodejní cenu.

 

HK BUILDING – FINANCOVÁNÍ:

V tomto oddělení se snaží nalézt pro vaše představy a přání vhodný model financování. Pracovníci tohoto oddělení s vámi zkonzultují dostupné možnosti, vyřídí jejich náležitosti a zpracují předběžný plán financování. HK BUILDING spolupracuje s renomovanými finančními ústavy. Může tak pro vás vyjednávat výhodnější podmínky financování než ty,  které by finanční ústav nabídl vám.

 

 


HK BUILDING – STAVITELSTVÍ:

Máte-li za sebou nákup pozemku či jiné nemovitosti, ustáli jste i zajištění financí pro stavbu, čeká vás fáze nejpříjemnější a to vlastní stavební práce. Od této chvíle můžete sledovat zhodnocování svých peněz formou stavby. Práce jdou od ruky a vy šťastně hledíte do budoucnosti. HK BUILDING však nestaví jen pro drobné stavebníky. Jejich záběr je daleko širší.

 

 

 • Dodávky staveb na klíč
 • Byty a rodinné domy
 • Výstavba a opravy průmyslových a výrobních hal a objektů
 • Komunikace, chodníky a zpevněné plochy
 • Zateplovaní systémy a opravy fasád (včetně historických!)
 • Inženýrské stavby, výstavby a přeložky inženýrských sítí
 • Provedení a opravy krovů a střech, včetně půdních vestaveb a nástaveb
 • Grafické studio

Výběrem této společnosti získáváte optimální cenu, práce provedou rychle a kvalitně. Také si velice zakládají a mají dobré zkušenosti s komunikací mezi firmou a zadavatelem. To je jedna z důležitých zásad a vede jednak k oboustranné spokojenosti, příjemné spolupráci a pak také k tomu, že spokojený zákazník se buď sám vrací nebo firmu doporučí svým známým. To je základ úspěchu, od kterého se odvíjí dobré jméno, prosperita a stabilita. Do „rukou“ takové společnosti se nemusíte bát vložit svá přání a peníze.

 

 

HK Building s. r. o.
Spojovací 31
687 34 Uherský Brod
Tel.: 774 947 603
Email: info@hkbuilding.cz

 

 


www.hkbuilding.cz


Související příspěvky

Horké sprše se nevyrovná nic na světě!

redakce

Kril penectus aliquet pretium

redakce

Stylové ploty

redakce