BYT DŮM

Moje zkušenost s úklidovou firmou A Servis Lipka

Jsem vedoucí naší úklidové čety v nemocnici, kde je třeba dbát na to, aby byly podlahy i koberce čisté. Bohužel jsem zde nastoupil nedávno a musím říci, že koberce byly silně znečištěné.

Musel jsem teda velmi rychle začít jednat a vyhledat firmu, která nám koberce důkladně vyčistí. Nalezl jsem si na webu firmu A Servis LIPKA, s.r.o., která se zabývá úklidovými službami i ve větších objektech. Nebál jsem se tedy objednání jejich služeb, navíc jsem našel na firmu velmi příznivé recenze. Kvůli vysokým rozlohám koberců přijeli omrknout, kde všude se bude čištění koberců Praha provádět. Hygiena je na prvním místě, navíc v takovém místě, jako je nemocnice. Neváhali mne tedy upozornit, že jejich roztok na čištění koberců, je silně dezinfekční. Nejdříve jej aplikovali do koberce a pak kartáčovali nečistoty strojem. Bylo to velmi zajímavé je sledovat a opravdu vykartáčovali i ty nejsilnější nečistoty, které se v koberci držely. Trochu jsem měl obavy, že některé fleky nevyčistí, protože byly zatvrdlé a ty kartáčovali déle. Také jsem se obával poškození koberce, ale uklidnili mne, že se díky měkkosti kartáče na stroji nemůže nic takového stát.

Následně odsáli vykartáčovanou špínu i s pěnou z dezinfekce vysavačem a za pár hodin byl koberec suchý. Domluvili jsme se na dlouhodobé spolupráci, protože to je to, co my potřebujeme.

koberce5

Úklidová firma A Servis Lipka v Brně

Naše koberce se nachází v prostorách, kde jsou kanceláře.
Je opravdu otravné, jak neustále zaměstnanci firem vylévají kafé na koberec a nám se nedaří skvrny odstranit. Musíme manuálně skvrny drhnout, ale už se nám některé koberce podařilo zničit.

Potřebovali jsme zakročit jinak a hlavně odstranit nečistoty od kávy a bláta, které nanáší zaměstnanci z venku. Zavolal jsem tedy firmu, ale musím říct, že jejich práce pouze koberec ještě více znečistila, což jsem vůbec nepochopil. No dobře, stát se může, ale jednání s námi při reklamaci bylo až příliš nevyhovující. Obrátil jsem se tedy na firmu, zabývající se dražší strojovou technikou čištění koberců Brno. Na internetu jsem si nalezl firmu A Servis LIPKA, s.r.o., která  strojové čištění zajišťuje. Byli velmi vstřícní a z jednání jsem cítil spolehlivost. Bylo důležité se dohodnout, jak vše provedeme, protože máme koberce vysoké rozlohy a není možné omezit kancelářskou činnost. Přijeli se k nám podívat a objekt omrknout. Domluvili jsme se na noční směně, kdy v několika skupinkách zajistí vyčištění koberce. To proběhlo velmi kvalitně za použití voňavé chemie, která dodala kancelářím čerstvý vzduch a hlavně za použití kartáčovacího stroje, který nijak nepoškodil vlákna koberce.

Tato firma stojí jednoznačně za vyzkoušení. Nám se podařilo dojednat i dlouhodobější spolupráci v jiných oblastech úklidu.

Související příspěvky

Užijte si vjezd na pozemek nebo do garáže! Představujeme dálkové ovladače Hörmann!

redakce

Přemýšlíte nad tím, jak izolovat dům? Zajímejte se hlavně o důležitá čísla!

redakce

Interiéry na klíč – buďte in, buďte bo-in-t!

redakce