BYT

Modřanský háj – nabízí jedinečně krásné a luxusní bydlení pro každého!

Untitled document

Bydlet v krásném, klidném a zároveň moderním prostřední je snad snem každého z nás. Nyní se vám váš sen může splnit. Pokud toužíte po moderním bydlení v Praze, je pro vás projekt Modřanský háj přímo jako stvořený! Vybírat je skutečně z čeho!

Několik variant, které uspokojí i nejnáročnější

Nové byty Modřany totiž nabízí skutečně široký výběr moderního bydlení. V tomto komplexu lze vybírat bydlení v rámci bytových domů, dvojvil, vila domů nebo i terasových domů. V nabídce jsou moderně řešené byty o velikostech 1+kk až po opravdu luxusní byty o velikosti 5+kk. Některé byty mají k dispozici dokonce terasu nebo předzahrádku. Samozřejmostí jsou potom podzemní garáže. Bydlení v lokalitě Modřanský háj uspokojí všechny – hodí se pro mladé aktivní páry, pro rodiny s dětmi ale i pro seniory. Bytové komplexy totiž obklopuje příroda a zeleň s řadou odpočinkových zón, které přímo vybízí k relaxaci nebo i ke sportování.

           

Řada dalších příjemností

Nové byty Praha 12 jsou navíc propojeny celou řadou cestiček a nachází se zde i malá náměstíčka s kavárnami nebo i menšími obchůdky. Najdete zde zkrátka vše, co ke spokojenému životu potřebujete. Samozřejmostí je i veškerá občanská vybavenost – nachází se zde například i dětská hřiště. Bydlení v této lokalitě rozhodně stojí za pozornost. Ale pozor – nevyplatí se na nic čekat. Pokud tedy chcete bydlet spokojeně a v moderním stylu, začněte jednat!

Kompletní nabídku najdete na www.novebytymodrany.cz

Související příspěvky

Sedací pytle mohou mít velmi elegantní podoby!

redakce

Najděte bydlení v Praze jednoduše

redakce

Lames pede elit

redakce