BYT

Moderní stolování potřebuje styl! Co vše je možné mít?

Jíst – to neznamená jen naházet do sebe v rychlosti připravený pokrm. Jídlo bychom si měli vychutnat pěkně v pohodě a v klidu a nejlépe s celou rodinou. Kvalitu a celkový dojem z jídla dotváří především to, z čeho jíme – tedy talíře, misky a ostatní. Nejezte ze starých popraskaných talířů – krásnou jídelní sadu si můžete pořídit domů i vy. Jaké jsou možnosti?

 

Nakoupit je možné výhodně!

Mít kvalitní jídelní sadu, by mělo být samozřejmostí každé domácnosti. Bez kvalitního nádobí totiž nemá stolování žádnou úroveň. Dávno jsou pryč doby, kdy krásné jídelní sady stály nehorázné částky. V současné době je možné pořídit talíře, hrnky, šálky, desertní talíře a mnoho dalšího za velice příjemné ceny a nemusíte přitom nikam chodit. Zajímavou nabídku z této oblasti totiž přináší internetový obchod vetroshop.cz.

 

Moderní i klasické skvosty

Nabídka potěší každého. Najdete zde například talíře z keramiky, porcelánu nebo i skla a to v moderním nebo i v klasickém provedení. Milovníky moderního stylu by mohla potěšit sada hlubokých talířů square se vzorem kruhů nebo třeba hluboký talíř COLORÉ v oranžové barvě. Srdce milovníků klasiky potom zaplesá nad jídelní sadou BANQUET – každý kousek z této 30dílné sady zdobí oblíbený vzor cibulák. Velmi zajímavá je i sada Riola s motivem květin. V nabídce jsou nejen jídelní sady. Nakupovat zde můžete i jednotlivé kousky nádobí jako jsou misky, pizza talíře, desertní talířky – zkrátka vše, co je potřeba.

Sady pro děti v super designu!

Specialitou v nabídce jsou potom speciální jídelní soupravy pro děti. Vybírat můžete soupravy vyrobené z odolného plastu nebo porcelánu. Děti se při jídle baví, a právě pro zde najdete jídelní sady s mnoha dětskými motivy – ať už jsou to zvířátka nebo oblíbení hrdinové jako jsou Cars, Minie, Spiderman a další.

Nabídku najdete na www.vetroshop.cz

Související příspěvky

Upgraders

redakce

Jak zabydlet novou bytovou klimatizaci

redakce

Podlaha je základ

redakce