BYT

Moderní předsíňové stěny jedině od Homemarket

Předsíň je první místo ve vaší domácnosti, kterou vidí vaše návštěvy. Měla by proto být útulná a příjemná. Starý botník nebo věšák zaházený kabáty rozhodně není to pravé. Zařiďte si předsíň moderně. Stačí jen málo – pořídit si předsíňovou stěnu. Výběr vám ulehčí Homemarket.

Široký výběr a zaručená kvalita

Společnost Homemarket pro své zákazníky připravila široký výběr předsíňových stěn i jiných doplňků, které jsou speciálně určené pro vybavení předsíní. S Homemarketem se rozhodně nemusíte bát. Všechny výrobky pocházejí od prověřených výrobců, jsou zaručeně kvalitní.

Jak vybrat?

Na internetových stránkách společnosti Homemarket máte na výběr z více než 30 druhů předsíňových stěn. Liší se od sebe velikostí, možností úložného prostoru a barvou. Při jejich výběru si dejte pozor zejména na rozměry. Vaši předsíň si nejdříve raději změřte a poté vybírejte.

 

Jaká je cena?

Homemarket nabízí předsíňové stěny v základním provedení již od necelých dvou tisíc korun.

Cena větších stěn je vyšší. Cena předsíňových stěn se potom odvíjí zejména od velikosti a druhu dřeva, ze které je vyrobena. Většina stěn je k dostání v provedení buk, olše nebo ořech.

Předsíněmi nekončí

U předsíňových stěn nabídka společnosti Homemarket rozhodně nekončí. V e-shopu naleznete široký výběr i dalších kusů nábytku. Pohodlně si můžete vybírat postele, skříně, kancelářský nábytek, matrace, stoly, zrcadla, jídelní sestavy, rozličné bytové doplňky a mnoho dalšího.

Pokud sháníte vybavení vaší předsíně nebo jakýkoliv kus nábytku pro vaše spokojené bydlení, podívejte se na nabídku společnosti Homemarket na www.nabytek-homemarket.cz . Určitě si vyberete!

Související příspěvky

Jak na zařízení domácnosti – rozhovor s Petrem Tschakertem

redakce

Jak vybrat správný bojler, který se bude hodit?

redakce

Jarní úklid skleníku a příprava na novou sezónu

redakce