BYT DŮM

Moderní i populární zároveň, takové jsou bodová svítidla

Zařizování nově zrekonstruovaného nebo postaveného domu či bytové jednotky je vždy skvělou záležitostí pro všechny majitele, kteří mají cit pro krásu a design. Právě v tomto okamžiku se ukáže, na kolik je vaše kreativita podložená fakty a zda-li se neopírá pouze o nepodložené představy. Při zařizování jednotlivých místností velmi často zapomínáme na zakoupení vhodného svítidla, které by skvěle dotvořilo či umocnilo celkový vzhled a atmosféru daného prostoru. Zaměřte se na bodová svítidla, jejichž potenciál je unikátní a variabilní zároveň. Navštivte internetový portál Ráj svítidel a nechte se okouzlit rozsáhlou moderní nabídkou.

Bodová svítidla

Bodová svítidla jsou mezi zákazníky oblíbená především pro svou variabilitu. Členitý prostor s několika sekcemi, pracovními pulty či posezením v rohu u okna si žádá své osvětlení. Bodová svítidla dokážou osvětlit přesně ten prostor, který ve skutečnosti potřebujete.

Bylo by nesmyslné se podřizovat standardním lustrům a jejich úhlu svitu. Naopak podřiďte světla svému prostoru a rozmístění dle specifického uvážení bez jakýchkoliv kompromisů. Navíc jsou tato svítidla obdařená senzačním designem odrážející novodobé trendy.

10873_0

Bodová svítidla pro detailisty

Patříte mezi detailisty, kteří se rádi kochají originalitou a nevšedností svého bydlení? Bodová svítidla lze využít k nasvícení určitého monumentu jako je třeba obraz, honosná rostlina či jiný dekorativně laděný prvek. Bodovky se též dají zakoupit takřka v neomezeném množství na kvalitní konstrukci ve čtyř, pěti nebo i osmi bodovém provedení.

Aby si bodová svítidla zachovaly svou přirozenou krásu a smysl pro interiérový koncept, zakupujte výhradně u kvalitních prodejců. Snažte se vybírat designově osvětlení vždy ze stejné série, čímž si zajistíte celistvost.

24729

Související příspěvky

Topná sezóna vás opět vyšla draho? Izolace pomůže ušetřit.

redakce

Jak ovlivňuje tvrdá voda životnost domácích rozvodů?

redakce

Jak na čištění fasády a střech?

redakce