BYT

Moderní bydlení v Praze pro rodiny s dětmi

Hledáte bydlení v Praze, které dokáže splnit požadavky na dobrou dostupnost do centra a udržení kontaktu s přírodou? Chcete-li vychovávat své děti v pěkném prostředí a mít přitom veškerou potřebnou občanskou vybavenost na dosah, mohlo by se vám líbit na Barrandově.

Za kulturou i do přírody

Jednou z výhod života ve městě je určitě možnost bohatého kulturního vyžití. V centru města se však většinou člověk může kochat pouze architekturou a zbožím ve výlohách, uklidňující zeleně si moc neužije. Pro rodiny s malými dětmi není bydlení v centru tudíž žádná výhra. Cestovat se svými ratolestmi městskou hromadnou dopravou někam do většího parku, kde se zabaví, je většinou hodně náročné.

Za přírodou se však nemusíte hned stěhovat z Prahy, existují místa, kde se snoubí výhody městského i téměř venkovského života. Uspokojit by vás mohly nové byty v Praze s výhledem na Prokopské údolí.

       

Na Barrandov za trilobity a sportem

Nejsou to jen moderní byty, Praha 5 nabízí podstatně víc. Barrandovské skály, národní přírodní památka světového významu, jsou významným nalezištěm zkamenělin, zejména trilobitů. Je to velmi inspirativní prostředí pro umělce i malé zvídavé vědátory.

Pro sportovní nadšence se také najde mnoho způsobů vyžití, ať již toužíte sportovat venku nebo dáváte přednost halovým sportům, posilování či dalším indoorovým aktivitám.

Malé i velké rodiny

Moderně řešené nové byty v Praze různých dispozic a velikostí jsou určené pro jednotlivce i velké rodiny. Své hnízdečko si na Barrandově najde opravdu každý.

Všichni víme, že investice do nemovitostí se vždycky vyplatí. V současné době jsou ceny výhodnější než kdykoliv předtím, byty Praha 5 se v budoucnosti mnohonásobně zhodnotí.

Související příspěvky

Chcete novou koupelnu? Jak ji zařídit?

redakce

CETRIS představil další novinku – desku CETRIS DEKOR

redakce

Že jsou nové byty cenově nedostupné? Jak se to vezme

redakce