BYT

Michelské zahrady – jeden z nejvydařenějších projektů v Praze

Jestliže přemýšlíte o tom, že se přestěhujete do Prahy a hledáte vhodnou lokalitu, jistě vás tento článek přijde potěší. Představíme vám totiž jeden z nejvydařenějších projektů současné doby. Jmenuje se Michelské zahrady a ve všech směrech splňuje nároky na moderní bydlení a nabízí ještě o něco více.

 

Komfort, luxus, spojení s přírodou i s centrem Prahy

Michelské zahrady jsou novým projektem společnosti EKOSPOL a.s. Projekt byl vybudován v lukrativní lokalitě Praha 4 Michle, a to v těsné blízkosti majestátního Tyršova vrchu. Budoucí obyvatelé se tedy mohou těšit na spojení s přírodou, což v Praze nebývá často zvykem. V rámci projektu byl vybudován unikátní jedinečný bytový komplex se 40 byty. Dům je zasazen do mírného svahu a díky tomu mohly vzniknout opravdu stylové byty s promyšleným dispozičním řešením.

2

Malé i super velké

Projekt nabízí nové byty Praha 4 o dispozičním řešením 1+kk až 5+kk. Velikost bytů je rozmanitá – k dispozici jsou byty o velikosti od 34,7m2 až velmi prostorné 119,9m2. Díky unikátní konstrukci nechybí u bytů balkony či terasy. Některé byty mají i velké terasové zahrádky. Ze všechny bytů je okouzlující výhled na Prahu. Bydlení na tomto místě zpříjemňují přízemní nebo venkovní garážová stání. Michelské zahrady plně uspokojí i ty nejnáročnější. Velkou výhodou je, že se v blízkosti nachází vše, co je potřeba – blízko jsou školy, zdravotnická zařízení, obchody, restaurace a nechybí ani bohaté možnosti ke kulturnímu a sportovnímu vyžití pro všechny věkové generace. Výhodná je i krátká vzdálenost k tramvajovým či autobusovým zastávkám. Do centra se dostanete za pouhých 15 minut.

Pokud vás tento projekt zaujal, neváhejte. Ty nejlepší byty rychle mizí. Sjednejte si prohlídku a sami uvidíte, jak moc je tento projekt úžasný! Jestliže hledáte další možnosti bydlení v Praze, doporučujeme portál online-reality.cz, kde snadno najdete ty nejvýhodnější nabídky.

Související příspěvky

Jak na zařízení domácnosti – rozhovor s Petrem Tschakertem

redakce

Máte rádi retro styl? I radiátory mohou být retro!

redakce

Moderní předsíňové stěny jedině od Homemarket

redakce