BYT

Máte rádi retro styl? I radiátory mohou být retro!

Milovníci retro stylu si při zařizování domova konečně mohou přijít na své. Protože při zařizování interiéru ve starém stylu není problém sehnat retro nábytek ani doplňky. Pro mnoho domácností je spíše problém sehnat takové topení, aby do tohoto stylu ladilo. Většina výrobců radiátorů a topení se soustředí spíše na to, aby jejich radiátory měly moderní vzhled a na zákazníky, kteří by chtěli starší design se nesoustředí. Společnost Laurens vás ovšem nezklame.

 

Laurens nabízí radiátory, které zapadnou do každého retro stylu

Společnost Laurens je připravena vyhovět i zákazníkům, kteří by chtěli mít radiátory se starším designem. V této kategorii nabízí velké množství originálních designů, které jsou určeny do všech typů domácností. Může se jednat o radiátory obyčejné nebo také ozdobné, které byly součástí mohutných panských sídel. Při výrobě se soustředí především na požadavky zákazníka a na kvalitu a funkčnost výrobku. I připojení radiátoru do rozvodové sítě si můžete vybrat odlišné v retro designu. Pokud sháníte dokonalé radiátory v retro stylu, spolehněte se na Laurens.

 

Retro radiátory Laurens neztrácí nic na své kvalitě

Radiátory Laurens, vyráběné v retro stylu mají dokonalé vlastnosti. Jedná se o litinové radiátory. Pod pojmem litinové radiátory si množství z nás představí mohutná monstra, která se příliš dlouho nahřívají. Nahřátí litinového radiátoru trvá pouze o 4-5 minut déle, než nahřátí radiátoru plechového. Doba výhřevnosti litinového radiátoru je ovšem až 75 minut. Další výhodou litinového radiátoru je jeho vysoká životnost a spolehlivost, což jistě všichni oceníme. Litinový retro radiátor vás nezklame a bude dokonale sloužit po mnoho let.

Kompletní nabídku retro radiátorů naleznete na www.laurens.cz.

Související příspěvky

Kolekce Witex Color a Witex Color+: Individuální design pro nadstandardní bydlení

redakce

KASPER CZ představuje unikátní technologie

redakce

… od projektu k domu na klíč

redakce