BYT

Máte představu o tom, jaká by měla být vaše podlaha?

Podlaha je v domě nejvíce zatěžovanou součástí. Proto je velice důležité dbát především na její kvalitu. Druhů podlah je v dnešní době velké množství. Jestli chcete ale opravdu kvalitní podlahovou krytinu do celého domu, obraťte se na společnost Fatra a.s. Tato společnost vám nabízí množství vysoce kvalitních vinylových podlah určených pro bytové i nebytové prostory.

 

FatraClick – javor přírodní       

 

LINO Fatra –  Novoflor Extra – Optimal

Zjistěte si, jaká podlaha se bude hodit do vašeho interiéru

Máte předběžně vybraný vzhled podlahy, ale nejste si jistí, jestli bude ladit s vybavením vašeho domu? Tento problém nastává v mnoha domácnostech. Díky společnosti Fatra již nákup podlahové krytiny nemusíte provádět „naslepo“. Můžete přesně vidět, jak se vybraná podlaha bude hodit do vašeho interiéru. V tom vám pomůže nový virtuální průvodce podlahovin od společnosti Fatra, ve kterém si můžete vyzkoušet položení až 64 vzorů vinylových podlah Thermofix či FatraClick. Vybranou místnost si můžete maximálně přizpůsobit, tak aby co nejvíce barevně odpovídala, právě vašemu prostoru.

 

 

Můžete vybírat ze čtyř základních druhů podlah

V sortimentu výrobků společnosti Fatra naleznete opravdu vysoce kvalitní druhy vinylových podlah. Můžete vybírat z podlahových krytin Thermofix, FatraClick nebo LINO. Thermofix je speciální heterogenní vinylová podlaha. Je složena z několika vrstev s vloženým skelným rounem pro vyšší odolnost. Je opatřena rýhovaným dezénem a dodávaná v dílcích. FatraClick je moderní plovoucí vinylová podlaha nové generace, která je opatřena systémem zámků pro snadnější pokládku. Podlahy FatraClick se vyrábí v luxusním provedení dekorů dřeva i kamene. LINO Fatra je podlaha z PVC, která je vyráběna v homogenním i heterogenním provedení.

 

Všechny druhy vinylových podlahových krytin a virtuálního průvodce podlahami společnosti Fatra naleznete na www.fatrafloor.cz.

 

       

 

 

Související příspěvky

Shoz prádla ulehčí domácnosti i firmě

redakce

S kvalitní firmou je rekonstrukce bytu v Praze snadná a rychlá

redakce

Sprchový kout jako brána do říše relaxu

redakce