BYT

Markýzy Rolrols doplní váš balkon, terasu i výlohu

O tom, že markýzy jsou oblíbeným a především účinným doplňkem není pochyb. Uvažujete o jejich koupi? Zkuste se podívat na nabídku společnosti Rolrols, určitě si vyberete.

Proč si pořídit markýzu?

Markýza je ideálním doplňkem vašeho bydlení nebo obchodu. Pokud máte rádi léto a posezení venku nebo chcete chránit své výlohy, je pro vás rozhodnutí jednoduché. Markýzy vám zajistí příjemný stín.

Velké množství funkcí a druhů

V internetovém obchodě Rolrols naleznete markýzy všech druhů. Chcete markýzu sklopnou, výsuvnou, košovou nebo velkoplošnou? Nebo markýzu jiné konstrukce? Výběr na Rolrols je skutečně široký. Před nákupem markýzy si dobře promyslete, jaké funkce od ní čekáváte. Jiné markýzy se hodí na zastřešení teras a balkonů, jiné například na zastínění výlohy. Stejně tak si promyslete, jak chcete markýzu ovládat. Využít můžete několik způsobů: klasické vládání klikou nebo ovládání  motorem nebo motorem s dálkovým ovládáním v kombinaci s větrným a slunečním čidlem. S výběrem vám u Rolrols samozřejmě poradí.

Odolné a vkusné

Při výběru markýzy nezapomeňte ani na barvu. Markýza by měla ladit s okolím. V případě obchodů by měla hlavně upoutat. Ani v tomto ohledu vás Rolrols nezklame. V nabídce naleznete markýzy mnoha různých barev. Navíc jsou markýzy vyrobeny ze 100% akrylového vlákna, a proto se vyznačují dlouhodobou životností, jsou stálobarevné, obsahují UV stabilizátor, jsou impregnované proti vodě i plísním a mají celkovou antistatickou úpravu.

Neváhejte a pusťte se do nákupu. Léto je tu! Nabídku a kompletní informace o markýzách naleznete na www.rolrols.cz.

Související příspěvky

Luxusní konferenční stolky od Homemarket.cz

redakce

Stylové ploty

redakce

Plisé pro váš útulný byt

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.