BYT

Maloměsto v metropoli? Vítejte na Vackově

Po padesáti letech nadvlády panelové výstavby se začínají opět přepisovat novodobé dějiny architektury. Ty tam jsou časy, kdy byl vrcholem vkusu rodinný dům typu „šumperák“ anebo byt typu panelák. Pamatujete, nebo jste v nich dokonce také bydleli?

Jak se bydlí v 21. století?

Doba naštěstí pokročila a dnes už nemusíme brát zavděk umakartovými jádry, papírovými zdmi, okny, kterými táhlo a hlučnými stupačkami. Standard bydlení v 21. století má jasný ráz – minimalistické byty v rezidencích. Nové byty Praha 3 jsou prototypem komfortního bydlení pro střední vrstvu. Projekt Byty u parku je vyhledávanou adresou pro nový domov mladých i věkem pokročilých, singles, rodin s dětmi i seniorů.

Díky vhodné koncepci bytů s důrazem na soukromí si zde všichni najdou své „místo pod sluncem“ a nebudou navzájem rušeni. Projekt Byty u parku má dokonalou polohu. Leží v bezprostřední blízkosti Žižkovských pecí a přitom s ideálním logistickým napojením na centrum. Vackov je jakési maloměsto v metropoli, kde se nachází veškerá občanská vybavenost a přitom se zde žije v pospolitosti s lidmi a ve vzájemné úctě k tomu, že patříte mezi ty vyvolené, kteří mají v této lokalitě všechno po ruce.

Vše po ruce

Kde jinde si můžete zaběhat v parku, hodit děti za pár minut do školy nebo si večer zajít do kina v blízkosti domova? Bydlení v Praze na Žižkově vám to umožní. Rezervujte si bydlení v jednom z 272 bytů, které se zde staví v jedenácti samostatných domech, a objevte na vlastní kůži neopakovatelný genius loci, který nemá v Praze obdoby. Projekt nabízí výběr od jednopokojových bytů o velikosti 30 m2, až po pětipokojový byt s plochou přes 140 m2.

Přímo na website rezidenčního projektu lze rezervovat byty on-line formou. Multifunkční vizuální aplikace umožní zhlédnout rozložení jednotlivých pater i jednotek. Každý si tak může z pohodlí svého domova udělat okamžitou představu o dispozicích a dokonce i ceně. Částka za pořízení je transparentní, bez skrytých poplatků.

Související příspěvky

Nové bydlení v Praze vyberete správně jen tam, kde najdete kompletní nabídku!

redakce

Kožené soupravy – vysoký komfort a dlouhá životnost

redakce

„Tapety od kterých neodtrhnete zrak“

redakce