BYT

Malešický háj: nová možnost bydlení v Praze pro náročné

Jedinečných 107 bytů čeká na své nové majitele, nebudou ale dlouho, protože nově vznikající projekt pod patronátem společnosti Metrostav Development v pražských Malešicích je v mnoha směrech zcela unikátní. Nachází se ve výborně dostupné a zajímavé lokalitě, byty k tomu splňují nejvyšší standardy kvality. Prodej bytů byl spuštěn a na výběr jsou jednotky s dispozičním řešením od 1+kk po penthousy 5+kk.

Přímo u lesa a nedaleko centra

Hledáte byt v příjemné a zelené lokalitě metropole? Malešický háj je to pravé místo, protože nabízí zeleň v okolí, ale do centra je to jen několik málo minut. Volný čas po práci trávit v klidu blízkého lesa? To se hned tak někomu v Praze nesplní, přitom není třeba dojíždět. Bydlení v pražských Malešicích je totiž perfektně dostupné městskou veřejnou dopravou, vlastní automobil můžete zaparkovat přímo do podzemních garáží pod domem. Na dvou podzemních podlažích se nacházejí také sklepní kóje k uložení sportovního vybavení, třeba kola na projížďky v blízkém okolí.

Exkluzivní rezidenční projekt

Betonové novostavby? Byty Praha 10 v rámci rezidenčního projektu Malešický háj jsou určeny pro náročné klienty, kteří touží po poklidném bydlení v exkluzivních jednotkách disponujících předzahrádkou, balkonem nebo rozlehlou terasou v posledním patře. Jedná se pouze o pět bytových domů s celkem 107 jednotkami. Na výstavbu domů byly použity cihly a další přírodní materiály. Architektonický minimalismus se odráží v kvalitním vybavení, plastová okna jsou s trojskly a předokenními žaluziemi, koupelna se pyšní keramikou Villeroy & Boch a obytné místnosti dřevěnou dýhovanou podlahou.

Zde chci zůstat!

Rezidenční projekt Malešický háj cílí na náročné klienty, kteří touží po bydlení ve velkoměstě, ale lpí na svém soukromí. A stejně jako jsou nároční k sobě, chtějí byt s přidanou hodnotou v podobě kvality ve spojení s environmentální udržitelností. Výstavba tohoto luxusního bytového projektu již byla zahájena, byty budou k nastěhování v průběhu roku 2023.

Související příspěvky

Dobře vybraný lustr rozzáří každou místnost

redakce

Obývací pokoj, do kterého se pohodlně vejdou všichni vaši hosté

redakce

Japonské posuvné stěny dokáží zázraky

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.