BYT

Malešický háj: nová možnost bydlení v Praze pro náročné

Jedinečných 107 bytů čeká na své nové majitele, nebudou ale dlouho, protože nově vznikající projekt pod patronátem společnosti Metrostav Development v pražských Malešicích je v mnoha směrech zcela unikátní. Nachází se ve výborně dostupné a zajímavé lokalitě, byty k tomu splňují nejvyšší standardy kvality. Prodej bytů byl spuštěn a na výběr jsou jednotky s dispozičním řešením od 1+kk po penthousy 5+kk.

Přímo u lesa a nedaleko centra

Hledáte byt v příjemné a zelené lokalitě metropole? Malešický háj je to pravé místo, protože nabízí zeleň v okolí, ale do centra je to jen několik málo minut. Volný čas po práci trávit v klidu blízkého lesa? To se hned tak někomu v Praze nesplní, přitom není třeba dojíždět. Bydlení v pražských Malešicích je totiž perfektně dostupné městskou veřejnou dopravou, vlastní automobil můžete zaparkovat přímo do podzemních garáží pod domem. Na dvou podzemních podlažích se nacházejí také sklepní kóje k uložení sportovního vybavení, třeba kola na projížďky v blízkém okolí.

Exkluzivní rezidenční projekt

Betonové novostavby? Byty Praha 10 v rámci rezidenčního projektu Malešický háj jsou určeny pro náročné klienty, kteří touží po poklidném bydlení v exkluzivních jednotkách disponujících předzahrádkou, balkonem nebo rozlehlou terasou v posledním patře. Jedná se pouze o pět bytových domů s celkem 107 jednotkami. Na výstavbu domů byly použity cihly a další přírodní materiály. Architektonický minimalismus se odráží v kvalitním vybavení, plastová okna jsou s trojskly a předokenními žaluziemi, koupelna se pyšní keramikou Villeroy & Boch a obytné místnosti dřevěnou dýhovanou podlahou.

Zde chci zůstat!

Rezidenční projekt Malešický háj cílí na náročné klienty, kteří touží po bydlení ve velkoměstě, ale lpí na svém soukromí. A stejně jako jsou nároční k sobě, chtějí byt s přidanou hodnotou v podobě kvality ve spojení s environmentální udržitelností. Výstavba tohoto luxusního bytového projektu již byla zahájena, byty budou k nastěhování v průběhu roku 2023.

Související příspěvky

Dekorační závěsy s fotopotiskem dodají interiéru šmrnc

redakce

Exkluzivní osvětlení Markslöjd

redakce

Vybíráme bazén na zahradu – jak na to?

redakce