BYT

Luxusní vinylové podlahy pro domácnosti

Dodejte svému domu nebo bytu styl. Pokud chcete změnu a toužíte po luxusu, rozhodně by vás měla zajímat nabídka luxusních vinylových podlah společnosti Fatra. Podlahy od nich zaujmou nejen designem…

Račte si vybrat

Podlahy od společnosti  Fatra vynikají nejen svým designem ale také precizními materiály. Díky nim získaly podlahy prvotřídní vlastnosti a vydrží tak dlouhou řadu let. Jediný problém, který s nimi budete mít, bude vaše volba, jaký design nebo typ podlahy si vybrat. A že výběr je skutečně široký.

 

Luxus jménem Thermofix

Luxusní podlahy nabízí například řada podlahových krytin Thermofix.  Thermofix – je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích, která se vyznačuje vysokou odolností k vlhkému prostředí i k opotřebení, má vynikající rozměrová stálost i chemickou odolnost povrchu a především je ekonomicky výhodná i pro členité prostory navíc je na ni garance záruky 10 let. Podlahová krytina Thermofix je k dostání ve dvou provedeních – dřevo nebo kámen. Obě provedení mají atraktivní a neotřele moderní design! Stačí si jen vybrat.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick

Společnost Fatra nabízí také vynikající plovoucí vinylovou podlahu FatraClick, která také vyniká jedinečným designem i prvotřídními vlastnosti. Tuto podlahu je možné mít v designu modřín, dub (několik barevných odstínů), kaštan a javor. Instalace této podlahy využívá revoluční “Clic“ systém – je tak velice snadná a rychlá.

Objevte kouzlo luxusních podlah – více na  www.fatrafloor.cz.

Související příspěvky

Pasivní a nízkoenergetické domy, až příliš časté téma posledních let ?

redakce

NEJNOVĚJŠÍ TRENDY V NÁBYTKU

redakce

Plisé pro váš útulný byt

redakce