BYT

Luxusní bydlení v prvorepublikovém stylu – to je Rezidence Klánovice!

Nové stavby vznikají v současnosti na území hlavního města Prahy poměrně rychle. Důvod tohoto trendu je jasný – zvyšuje poptávka a tak se hlavně developerské společnosti předhánějí v tom, jak ji uspokojit. Projekty developerů ovšem bývají většinou stejné – nabízí pohodlné bydlení v moderním stylu. Jeden ale nad ostatními výrazně vyniká. Jedná se o projekt Rezidence Klánovice, který uchvacuje designem, vnitřním vybavením i zajímavou lokalitou.

 

Projekt je určen pro nejnáročnější

Projekt rezidence Klánovice je určen pro ty nejnáročnější z vás. Již na první pohled zaujme architekturou bytových domů, který výrazně připomíná elegantní prvorepublikový styl. Bytové domy v projektu Klánovice jsou velkorysé i z hlediska nabídky bytů. Vybírat je možné byty o dispozicích 1+kk až velice prostorné 5+kk. Největší byt nabídne plochu 135,24m2! Každý by má moderně řešené dispozice, je prostorný a prosvětlený. I do menších bytů se tak pohodlně vejdou rodiny i s více dětmi. Pro stavbu i pro vybavení bytů byly použity špičkové materiály, takže se budoucí rezidenti dočkají komfortu a maximálního pohodlí.

 

Proč uvažovat právě o bydlení v Klánovicích?

Bydlení v rezidenci Klánovice má hned několik výhod. Projekt je zajímavý také díky lokalitě, do které je zasazen. Bytové domy stojí na území obce Klánovice, která leží na východní části Prahy. Více o této obci si můžete přečíst v tomto článku. Nabízí proto stylové bydlení v těšné blízkosti hlavního města. Každý si zde bude moci užít klid vesnice a ruch velkoměsta zároveň. Z Klánovic je to přibližně 15 minut jízdy na stanici metra Černý most takže spojení s Prahou rozhodně není problém. V okolí obce se nachází nádherná příroda, která je ideální pro podnikání výletů. V blízkosti se leží kromě jiného i přírodní park Klánovice Čihadla. Nachází se zde také školka, škola, lékař, obchody a dokonce i restaurace či wellness zařízení.

Kompletní informace naleznete na www.bytyprodejpraha.cz

Související příspěvky

Čističky odpadních vod typu AT – od firmy BIOWA – jsou s certifikací CE ( možnost ČOV na ohlášení)

redakce

Rohové vany jsou hitem dnešní doby

redakce

Chcete bydlet v Praze a vybíráte kde?

redakce