BYT

Luxusní bydlení se v Praze stále rozšiřuje

 

Nároky nových rezidentů na moderní a luxusní bydlení jsou stále vyšší. Zejména v Praze je poptávka po luxusním a atraktivním bydlení mnohem větší. Většina nových projektů se soustředí spíše na cenovou dostupnost a jejich vzhled je spíše průměrný. Naštěstí se zde ale najdou také projekty, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Svým vzhledem, lokalitou i vybavením jsou vhodně zvolené pro všechny náročné rezidenty. Které projekty mohou jít příkladem?

 

  1. Projekt Barrandov Hills

Projekt Barrandov Hills je umístěn na Praze 5, v její rostoucí části. Tato lokalita je zajímavá krásnou přírodou v okolí. Každý byt v Barrandov Hills umožňuje výhled na Prokopské údolí či svahy Kavčích hor. Projekt nabízí novým uživatelům byty s vysokým standardem vybavení a vzhled bytového domu je podle nejmodernějších architektonických požadavků. V nabídce jsou byty o dispozicích 1+kk (až 42m2) až po byty 4+kk (až 115m2). Každý z bytových domů dává možnost novým uživatelům parkovat automobil v podzemních garážích. Součástí jsou samozřejmě i sklepní prostory různých rozměrů, které je možné zakoupit spolu s každým bytem.

 

  1. Jedinečný projekt u Vltavy – DOCK rezidence

DOCK rezidence je unikátním projektem i pro prahu. Nachází se totiž u slepých ramen Vltavy. Originalita a luxus jsou největšími přednostmi tohoto projektu. Přímo z okna můžete pozorovat klidnou Vltavu. Díky kompletní protipovodňové ochraně pravého břehu Vltavy v Praze je projekt DOCK luxusní byty naprosto bezpečný. Projekt byl naplánován se souladem do stávajícího vzhledu, ale zároveň naprosto splňoval moderní potřeby klientů a architektonické prvky.

 

  1. Projekt Zámecké zahrady

Jestli nehledáte v Praze byty, ale máte zájem spíše o rodinné domy nebo vily, mohou být Zámecké Zahrady přesně tím, co potřebujete. Díky spolupráci s předními architekty vzniká zcela unikátní projekt v prostředí Vysokého Újezdu. Tento projekt obohatí lokalitu nádech luxusu a moderního bydlení. Vzniknou zcela nové ulice v prostředí krásné přírody. Design jednotlivých vil a interiérů vznikal za spolupráce architektů ze studia Ian Bryan Architects a Michal Žáček z Atelier 2. můžete vybírat z nabídky luxusních vil nebo zakoupit pouze samostatný pozemek, na kterém si vystavíte dům podle vlastního přání. Volba je pouze na vás.

 

Související příspěvky

Using Joomla!

redakce

Výroba dřevěného nábytku s nádechem historie

redakce

Pohovky

redakce