BYT

Luxusní bydlení se v Praze stále rozšiřuje

 

Nároky nových rezidentů na moderní a luxusní bydlení jsou stále vyšší. Zejména v Praze je poptávka po luxusním a atraktivním bydlení mnohem větší. Většina nových projektů se soustředí spíše na cenovou dostupnost a jejich vzhled je spíše průměrný. Naštěstí se zde ale najdou také projekty, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Svým vzhledem, lokalitou i vybavením jsou vhodně zvolené pro všechny náročné rezidenty. Které projekty mohou jít příkladem?

 

  1. Projekt Barrandov Hills

Projekt Barrandov Hills je umístěn na Praze 5, v její rostoucí části. Tato lokalita je zajímavá krásnou přírodou v okolí. Každý byt v Barrandov Hills umožňuje výhled na Prokopské údolí či svahy Kavčích hor. Projekt nabízí novým uživatelům byty s vysokým standardem vybavení a vzhled bytového domu je podle nejmodernějších architektonických požadavků. V nabídce jsou byty o dispozicích 1+kk (až 42m2) až po byty 4+kk (až 115m2). Každý z bytových domů dává možnost novým uživatelům parkovat automobil v podzemních garážích. Součástí jsou samozřejmě i sklepní prostory různých rozměrů, které je možné zakoupit spolu s každým bytem.

 

  1. Jedinečný projekt u Vltavy – DOCK rezidence

DOCK rezidence je unikátním projektem i pro prahu. Nachází se totiž u slepých ramen Vltavy. Originalita a luxus jsou největšími přednostmi tohoto projektu. Přímo z okna můžete pozorovat klidnou Vltavu. Díky kompletní protipovodňové ochraně pravého břehu Vltavy v Praze je projekt DOCK luxusní byty naprosto bezpečný. Projekt byl naplánován se souladem do stávajícího vzhledu, ale zároveň naprosto splňoval moderní potřeby klientů a architektonické prvky.

 

  1. Projekt Zámecké zahrady

Jestli nehledáte v Praze byty, ale máte zájem spíše o rodinné domy nebo vily, mohou být Zámecké Zahrady přesně tím, co potřebujete. Díky spolupráci s předními architekty vzniká zcela unikátní projekt v prostředí Vysokého Újezdu. Tento projekt obohatí lokalitu nádech luxusu a moderního bydlení. Vzniknou zcela nové ulice v prostředí krásné přírody. Design jednotlivých vil a interiérů vznikal za spolupráce architektů ze studia Ian Bryan Architects a Michal Žáček z Atelier 2. můžete vybírat z nabídky luxusních vil nebo zakoupit pouze samostatný pozemek, na kterém si vystavíte dům podle vlastního přání. Volba je pouze na vás.

 

Související příspěvky

Prodloužení životnosti podlah voskováním

redakce

Vsaďte na tradici – JIHOKOV

redakce

Úspora vytápění pomocí konvektorů

redakce